LAPTOP LENOVO B50-80 80EW05QDPB 15.6'' INTEL DUAL CORE 3215U 4GB 500GB FREE DOS 134041377
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW05QDPB 15.6'' INTEL DUAL CORE 3215U 4GB 500GB FREE DOS
134041377
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B50-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron Dual Core 3215U (1.70 GHz) με 2 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 Card Reader (SD/MMC/SDHC/SDXC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με Dolby Advanced Audio και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 262 x 24.7 mm. |
| Βάρος : | 2.32 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW05QDPB 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
GIGABYTE RADEON HD5970 GV-R597D5-2GD-B 2GB DD...
Περισσότερα -
SONY OPTICAL MOUSE BLUE ΚΑΙ MOUSEPAD ΓΙΑ ΤΗ Σ...
Περισσότερα -
ΦΟΡΜΑ ΒΡΕΦΙΚΗ IN TIME 116673 ΜΠΛΕ (68ΕΚ.)-(6-...
Περισσότερα -
ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ STEELSERIES APEX M750 ALUMINUM C...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΟΥΝΙΑΣ DAS HOME FUN LINE 120Χ1...
Περισσότερα -
ΠΙΕΣΤΙΚΟ GARDENA 3000/4 ECO ΜΕ ΒΑΡΕΛΑΚΙ (0175...
Περισσότερα -
ΓΑΛΟΤΣΕΣ KICKERS KICKRAIN 879940 ΚΟΚΚΙΝΟ/ΠΡΑΣ...
Περισσότερα -
LAPTOP HP 250 G5 W4N06EA 15.6'' INTEL CORE I3...
Περισσότερα -
RAM KINGSTON KF548C38BB-16 FURY BEAST 16GB D...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



