LAPTOP LENOVO B50-80 80EW03P1PB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB AMD RANDEON R5 M330 1GB DOS 134041381
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW03P1PB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB AMD RANDEON R5 M330 1GB DOS
134041381
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B50-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-5200U (2.20 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με Led backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M330 με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 Card Reader (SD/MMC/SDHC/SDXC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με Dolby Advanced Audio και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 262 x 24.7 mm. |
| Βάρος : | 2.32 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B50-80 80EW03P1PB 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
CORSAIR CMD16GX3M4A2133C8 DOMINATOR PLATINUM ...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΘΑΛΑΣΣΗΣ CROCS CROCBAND CLOG 207006...
Περισσότερα -
LAPTOP HP ELITEBOOK 840 G11 970S1ET 14 WUXGA ...
Περισσότερα -
APACER GIANT II 6GB (3X2GB) DDR3 PC16000 X58 ...
Περισσότερα -
PSU BE QUIET PURE POWER 12 650W GOLD, ECEP 1X...
Περισσότερα -
SAMSUNG CLP-610ND + ΓΝΗΣΙΟ ΧΑΡΤΙ XEROX RECYCL...
Περισσότερα -
MACLEAN MCTV-581 USB ADAPTER, 3.0 RJ45, ETHER...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ BENETTON FOUNDATION T...
Περισσότερα -
ΣΟΡΤΣ BENETTON FOUNDATION TK ΚΑΡΟ ΚΟΚΚΙΝΟ/ΜΠΛ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




