LAPTOP LENOVO 100-15IDB 80QQ006MPB 15.6'' INTEL CORE I3-5005U 4GB 500GB FREE DOS 134039016
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO 100-15IDB 80QQ006MPB 15.6'' INTEL CORE I3-5005U 4GB 500GB FREE DOS
134039016
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo 100-15IDB laptop αποτελεί μία αξιόπιστη πρόταση με πλούσια χαρακτηριστικά, επιδόσεις που απαιτούν γρήγορη επεξεργασία δεδομένων και εντυπωσιακά γραφικά σε ένα ιδιαίτερα προσεγμένο και επαγγελματικό design. Το 100-15IDB ενισχύθηκε με επεξεργαστή Intel Core i3-5005U (2.00 GHz), 4GB μνήμης RAM, κάρτα γραφικών Intel HD 5500 και 500 GB σκληρό δίσκο, ενώ διαθέτει οθόνη 15.6" HD TFT, υποστηρίζει WiFi και έρχεται με μια web κάμερα και card reader.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-5005U (2.00 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα αναβάθμισης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 5500 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), headphone-out/microphone-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 3 κελιών, λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 378 x 265 x 22.6 mm. |
| Βάρος : | 2.30 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO 100-15IDB 80QQ006MPB 15.6'' INT...
Περισσότερα -
SAMSUNG BOOK COVER WITH QWERTY KEYBOARD GALAX...
Περισσότερα -
AKASA AK-CBPW13-15 2X15-PIN SATA POWER TO 1X6...
Περισσότερα -
VGA GAINWARD 3071 GEFORCE GTX750 TI GOLDEN SA...
Περισσότερα -
ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΚΗΝΗ KIDS CONCEPT STAR ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΑΠΑΛ...
Περισσότερα -
LAPTOP ACER ASPIRE A315-51-34WW 15.6'' HD INT...
Περισσότερα -
APC SRT2200XLI SMART-UPS ONLINE 2200VA/1980W ...
Περισσότερα -
ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΚΑΓΚΕΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ DREAMBABY NIC...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ NAME IT 13196037 NKMVICTO...
Περισσότερα -
CORSAIR TWIN2X4096-6400C5DHX DDR2 4GB (2X2GB)...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



