LAPTOP LENOVO G50-80 80E5033RPB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB FREE DOS 134039006
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G50-80 80E5033RPB 15.6'' INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB FREE DOS
134039006
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G50-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-5200U (2.20 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 5500 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 25 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G50-80 80E5033RPB 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
BASICXL BXL-USB2HUB1B 4 PORT USB2.0 HUB COMPA...
Περισσότερα -
ATEN VS98A 8-PORT VIDEO SPLITTER
Περισσότερα -
OCZ OCZSSD2-2VTX50G 50GB VERTEX 2 SERIES SATA...
Περισσότερα -
ACER ASPIRE 5538-204G32MN ATHLON 64 TF20 4096...
Περισσότερα -
SHARKOON TAURON RED EDITION
Περισσότερα -
INTEL BOXDP67BGB3 RETAIL
Περισσότερα -
RAM MUSHKIN MES4U320NF16GX2 ESSENTIALS SERIES...
Περισσότερα -
SANDBERG 230V POWERSPLITTER 2PIN (DK) WHITE Μ...
Περισσότερα -
AM 10.0'' AIRWAY SLEEVE BROWN-BLUE
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



