LAPTOP LENOVO Z51-70 80K600DUBM 15.6'' FHD INTEL CORE I5-5200U 8GB 1TB AMD TROPO XT2 4GB FREE DOS 134038992
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO Z51-70 80K600DUBM 15.6'' FHD INTEL CORE I5-5200U 8GB 1TB AMD TROPO XT2 4GB FREE DOS
134038992
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Z51-70 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-5200U (2.20 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" Full HD TFT, με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 8192 MB DDR3L στα 1600 MHz με δυνατότητα επέκτασης έως 16GB.. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon Tropo XT2 με 4 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 /100/1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n/ac, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 card reader (SD, MMC, SDXC, SDHC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγεθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 24.6 mm. |
| Βάρος : | 2.3 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO Z51-70 80K600DUBM 15.6'' FHD IN...
Περισσότερα -
ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΕΚΛΕΙΨΗ
Περισσότερα -
RAIJINTEK ZELOS
Περισσότερα -
RAIDMAX QUANTUM BLACK
Περισσότερα -
CREATIVE SOUND BLASTER X-FI TITANIUM
Περισσότερα -
TRANSCEND TS16GJF700 JETFLASH 700 16GB SUPERS...
Περισσότερα -
APC PM6-GR ESSENTIAL SURGEARREST 6 OUTLETS 23...
Περισσότερα -
CHIEFTEC GPA-400S8 IARENA SERIES 400W BULK
Περισσότερα -
LEPA B800-MAS 800W
Περισσότερα -
INTEL CORE I7-920 2.66 GHZ LGA1366 - TRAY
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



