LAPTOP LENOVO G50-80 80E502EKPB 15.6'' INTEL CORE I7-5500U 4GB 1TB AMD RADEON R5 M330 2GB FREE DOS 134038986
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G50-80 80E502EKPB 15.6'' INTEL CORE I7-5500U 4GB 1TB AMD RADEON R5 M330 2GB FREE DOS
134038986
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G50-80 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-5500U (2.40 GHz, έως 3 GHz με την Turbo frequency) με 4 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M330 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 25 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G50-80 80E502EKPB 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
WESTERN DIGITAL WDXMS2500TE PASSPORT 250GB US...
Περισσότερα -
RAM HYPERX HX426C15FBK2/8 8GB (2X4GB) DDR4 26...
Περισσότερα -
WHITENERGY ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ ACER ASPIRE 3810 (4,4...
Περισσότερα -
PSU GIGABYTE GP-P550SS ICE 550W 80 PLUS SILVE...
Περισσότερα -
LEVEL ONE GSW-0507 5-PORT GIGABIT SWITCH
Περισσότερα -
PNY NVIDIA QUADRO 2000D 1GB GDDR5 PCI-E RETAI...
Περισσότερα -
HP COLOR LASERJET CP4025N CC489A
Περισσότερα -
XSPC LCD TEMPERATURE SENSOR V2 YELLOW
Περισσότερα -
QUER KOM0554 UPS MICROPOWER 1500 1500VA/900W
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



