LAPTOP LENOVO Y50-70 59-445861 15.6'' UHD INTEL CORE I7-4720HQ 8GB 1TB+8GB SSHD GTX960M 4GB DOS 134038979
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO Y50-70 59-445861 15.6'' UHD INTEL CORE I7-4720HQ 8GB 1TB+8GB SSHD GTX960M 4GB DOS
134038979
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Y50-70 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-4720HQ (2.60 GHz, έως 3.6 GHz με την Turbo frequency) με 6 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" Ultra HD, με ανάλυση 3840 x 2160. |
| Μνήμη : | 8192 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm και 8 GB SSD (χρησιμοποιείται για smart caching του σκληρού δίσκου και δεν είναι διαθέσιμο στο device manager). |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce GTX 960M με 4GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100 / 1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με backlight και ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 387 x 249 x 23.8 mm. |
| Βάρος : | 2.40 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO Y50-70 59-445861 15.6'' UHD INT...
Περισσότερα -
PSU THERMALTAKE LITEPOWER ACTIVE PFC 12CM 550...
Περισσότερα -
MICROSOFT READY MOUSE BLACK
Περισσότερα -
ASUS VH242H 24'' TFT
Περισσότερα -
ADATA DASHDRIVE ELITE UE700 16GB USB3.0 FLASH...
Περισσότερα -
MATRIX AUDIO QUBE MOBILE SPEAKER BLUE
Περισσότερα -
WHITE SHARK GAMING Z-SHAPED DESK FRAME WITH D...
Περισσότερα -
SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 GT-N8010 WHITE
Περισσότερα -
KASPERSKY ANTI-VIRUS 2010 EUROPEAN EDITION. 1...
Περισσότερα -
SANDBERG MONITOR CABLE VGA LUX 10M
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |







