LAPTOP LENOVO Z50-70 59-436387 15.6'' FHD INTEL CORE I5-4210U 8GB 1TB NVIDIA GT840M 2GB WINDOWS 8.1 134038976
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO Z50-70 59-436387 15.6'' FHD INTEL CORE I5-4210U 8GB 1TB NVIDIA GT840M 2GB WINDOWS 8.1
134038976
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Z50-70 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4210U (1.70 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" Full HD TFT με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 8192 MB DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce GT 840M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 /100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 383,79 x 264,92 x 24,89 mm. |
| Βάρος : | 2.4 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO Z50-70 59-436387 15.6'' FHD INT...
Περισσότερα -
SILVERSTONE SST-ST70F-ESG STRIDER ESSENTIAL S...
Περισσότερα -
SEAGATE ST305004FDD2E1-RK 500GB 3.5' FREE AGE...
Περισσότερα -
EK WATER BLOCKS EK-CPU EASY MOUNT HF - NICKEL
Περισσότερα -
SENNHEISER HD-555
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PSD48G240082S SIGNATURE LINE 8GB ...
Περισσότερα -
EDIMAX ES-1024 24-PORT FAST ETHERNET RACK-MOU...
Περισσότερα -
BELKIN LAPTOP MESSENGER CASE 15.6'' BLACK/RED
Περισσότερα -
TOSHIBA SATELLITE A665-S6095
Περισσότερα -
THERMALTAKE VB8001SNS BACH SILVER VFD SCREEN
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



