LAPTOP HP 250 G4 M9S62EA 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB AMD RADEON R5 M330 2GB FREE DOS 134038973
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP HP 250 G4 M9S62EA 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB AMD RADEON R5 M330 2GB FREE DOS
134038973
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το HP 250 notebook είναι ένα εργαλείο για επιτυχία. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel το HP 250 σας βοηθά να ολοκληρώσετε τις οποιεσδήποτε εργασίες σας. Με μια 15.6" LED-backlit αντιθαμβωτική οθόνη και ενσωματωμένο WI-FI, το HP 250 είναι η άμεση επαφή σας με τον κόσμο.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | Αντιθαμβωτική 15.6'' HD LED-backlit, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, στις 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD+/-RW SuperMulti DL. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M330 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ενσωματωμένος ελεγκτής Ethernet (10/100). |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, RJ-45, microphone in/headphone out combo, υποδοχή τροφοδοσίας. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένο μικρόφωνο, ενσωματωμένα ηχεία με DTS Studio Sound. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Αναγνώστης SD καρτών, ενσωματωμένη VGA κάμερα. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, τύπου island, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων (Li-Ion), 41 WHr. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384.3 x 254.6 x 24.3 mm. |
| Βάρος : | 2.1 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP HP 250 G4 M9S62EA 15.6'' INTEL CORE I3...
Περισσότερα -
CASE MSI MAG PANO M100R PZ MICRO TOWER WHITE
Περισσότερα -
EPSON STYLUS OFFICE B42WD
Περισσότερα -
LEVEL ONE KVM-0212 2-PORT PS/2 KVM SWITCH
Περισσότερα -
GEIL GX21GB5300X DDR2 VALUE RAM 1GB PC5300 66...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX16000D3K3/3GX 3GB (3X1GB) PC16000...
Περισσότερα -
CASE SHARKOON TG4 RGB
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



