LAPTOP HP 350 G2 K9H98EA 15.6'' INTEL CORE I3-4030U 4GB 500GB WINDOWS 8.1 134038965
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP HP 350 G2 K9H98EA 15.6'' INTEL CORE I3-4030U 4GB 500GB WINDOWS 8.1
134038965
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το HP 350 G2 notebook είναι ένα εργαλείο για επιτυχία. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel το HP 350 G2 σας βοηθά να ολοκληρώσετε τις οποιεσδήποτε εργασίες σας. Με μια 15.6" HD οθόνη και ενσωματωμένο WI-FI, το HP 350 G2 είναι η άμεση επαφή σας με τον κόσμο.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4030U (1.90 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' HD TFT, LED-backlit με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, στις 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD+/-RW SuperMulti DL. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 4400 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ενσωματωμένος ελεγκτής Ethernet (10/100/1000). |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, RJ-45, είσοδος μικροφώνου/έξοδος ακουστικών, υποδοχή τροφοδοσίας. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένο μικρόφωνο, ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με DTS Sound. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Αναγνώστης καρτών (SD, SDHC, SDXC), ενσωματωμένη κάμερα. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, τύπου island, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών, λιθίου ιόντων (Li-Ion), 41 WHr. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 264 x 23.1 mm. |
| Βάρος : | 2.3 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP HP 350 G2 K9H98EA 15.6'' INTEL CORE I3...
Περισσότερα -
SANDISK IXPAND 16GB LIGHTNING CONNECTOR/USB 3...
Περισσότερα -
BITSPOWER ADAPTER 60 DEGREE 1/4 TO IG 1/4 INC...
Περισσότερα -
EQUIP:118850 ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΠΕΚΤΑΣΗΣ MONITOR HQ 3+7...
Περισσότερα -
TP-LINK TL-WPA4220 V4 AV600 POWERLINE WI-FI E...
Περισσότερα -
OCZ VTR1-25SAT3-512G VECTOR 512GB 2.5'' SSD S...
Περισσότερα -
EQUIP 124320 MINI 15PIN VGA M/M GENDER CHANGE...
Περισσότερα -
ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΟΥΚΟ ΠΡΙΖΑ 1.8M ANGLED
Περισσότερα -
COOLERMASTER RC-334-KKP6-GP ELITE 334 460W
Περισσότερα -
MS-TECH LC-01 400W BLACK
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



