LAPTOP ASUS ROG G501JW-FI398T 15.6'' UHD INTEL CORE I7-4750HQ 16GB 512GB SSD NVIDIA GTX960M WIN 10 134038960
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS ROG G501JW-FI398T 15.6'' UHD INTEL CORE I7-4750HQ 16GB 512GB SSD NVIDIA GTX960M WIN 10
134038960
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Φέρνοντας την εκπληκτική απόδοση ενός desktop PC gaming σε ένα συμπαγές φορητό υπολογιστή ήταν μια πρόκληση, αλλά αυτό είναι ακριβώς που επιτυγχάνει η ASUS με την σειρά Laptop ROG (Republic of Gamers) και το κορυφαίο G501JW-FI398T. Είναι ένας φορητός υπολογιστής υψηλών αποδόσεων χωρίς συμβιβασμούς, ιδανικός για παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων και απευθύνεται στον Gamer που τα θέλει όλα!
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-4750HQ (2.00 GHz, έως 3.2 GHz με την Turbo frequency) με 6 MB L3 cache.` |
| Οθόνη : | 15.6'' UHD IPS, με Led backlight και ανάλυση 3840 x 2160. |
| Μνήμη : | 16384 MB DDR3L στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 512 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce GTX 960M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11b/g/n/ac, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 3 x USB 3.0, 1 x Mini Display Port, 1 x HDMI, 2-in-1 card reader ( SD/ SDXC), Mic-in/Headphone-out. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, οπίσθιου φωτισμού, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου πολυμερών (Li-polymer), 96 Whrs. |
| Λογισμικό : | Windows 10, Αγγλικά. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 383 x 255 x 21.3 mm. |
| Βάρος : | 2.06 kg. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS ROG G501JW-FI398T 15.6'' UHD INTE...
Περισσότερα -
SAMSUNG GALAXY BOOK COVER TAB A7 LITE 8.7 T22...
Περισσότερα -
GOOBAY 93371 ΚΑΛΩΔΙΟ PATCH CAT.6 S/FTP (PIMF)...
Περισσότερα -
LAPTOP ASUS EXPERTBOOK B1503CVA-GR53C2X 15.6 ...
Περισσότερα -
ΟΘΟΝΗ EIZO FLEXSCAN EV2316WFS3-BK 23'' TN LCD...
Περισσότερα -
IN WIN BM639 MINI-ITX PC CASE
Περισσότερα -
STEELSERIES SURFACE QCK
Περισσότερα -
COOLERMASTER R9-NBC-23E1-GP NOTEPAL E1
Περισσότερα -
LAMTECH MULTIMEDIA KEYBOARD PINK
Περισσότερα -
GIGABYTE GEFORCE GTX770 GV-N770OC-2GD 2GB GDD...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |






