LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO R50-B-113 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB W7P/W8.1P 134038862
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO R50-B-113 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB W7P/W8.1P
134038862
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Toshiba Satellite Pro R50-B-113 είναι ένα notebook που απευθύνεται σε εκείνους που αναζητούν υψηλές επιδόσεις με χαμηλό κόστος. Διαθέτει ένα Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) επεξεργαστή, μια 15.6" widescreen LCD οθόνη, 4GB μνήμη, Intel HD 4400 κάρτα γραφικών και ένα σκληρό δίσκο 1 TB.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz), με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' Toshiba HD TFT, με LED backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB, 5400rpm, SATA. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD Super Multi (Double Layer) drive. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 4400 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless LAN (802.11a/b/g/n, ac), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 3.0, 1 ? USB 2.0, Memory Card Reader (SD, miniSD/microSD, SDHC, SDXC, MultiMedia Card), 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x headphone-out/microphone-in, HD Webcam με ενσωματωμένο μικρόφωνο, 1 x DC-in. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με DTS sound. |
| Πληκτρολόγιο : | 102 πλήκτρων, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | AC adapter. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 379 x 258 x 23.95 mm. |
| Βάρος : | 2,30 Kg. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών, λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Windows 7 Professional, 64-bit, Αγγλικά (προεγκατεστημένα), ενώ στην συσκευασία περιλαμβάνονται και τα Windows 8.1 Professional, 64-bit, Αγγλικά (σε DVD). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE PRO R50-B-113 15.6''...
Περισσότερα -
APACER SO-DIMM DDR2 2GB PC6400 800MHZ
Περισσότερα -
VALUELINE VGVP34910B HDMI TO DVI M/F ADAPTER
Περισσότερα -
SONY BATTERY FOR XPERIA Z2 SGP511 SGP512 SGP5...
Περισσότερα -
SANDBERG USB-C MULTI CARD READER
Περισσότερα -
LIFEVIEW LV53G NOT ONLY TV WI-FI ROUTER + ACC...
Περισσότερα -
CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9G VENGEANCE XMP 8GB (...
Περισσότερα -
ZALMAN ZM-VE300 2.5'' SATA EXTERNAL HDD CASE ...
Περισσότερα -
ASUS X550LB-XX021D 15.6'' INTEL CORE I5-4200U...
Περισσότερα -
KINGSTON SV200S3B7A/64G SSDNOW V200 SSD 64GB ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



