LAPTOP HP PAVILION 15-AN000ND STAR WARS SPECIAL EDITION 15.6' INTEL CORE I5-6200U 8GB 1TB WIN 10 134038853
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP HP PAVILION 15-AN000ND STAR WARS SPECIAL EDITION 15.6' INTEL CORE I5-6200U 8GB 1TB WIN 10
134038853
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ο φορητός υπολογιστής HP PAVILION 15-AN001ND είναι ο ιδανικός σύντροφος για κάθε αληθινό fan των Star Wars. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Core i5-6200 (2.30GHz), κάρτα γραφικών Nvidia Geforce 940M και σκληρό δίσκο 1ΤΒ, ώστε να μπορεί να αντεπεξέλθει σε όλες τις ανάγκες σας. Ακόμα η συλλεκτική έκδοση Star Wars περιέχει μοναδικά image galleries με σκηνές, φωτογραφίες και κουστούμια και άλλο υλικό, ενώ ο μοναδικός σχεδιασμός του laptop με θέμα Dark Sith στην πλάτη και το backlit keyboard θα σας προσφέρουν μια μοναδική Star Wars εμπειρία. Μην υποτιμάτε τη δύναμη της σκοτεινής πλευράς.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-6200U (2.30 GHz, έως 2.80 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" Full HD IPS, LED-backlit, με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 8192 MB (1 x 8192 MB) DDR3L, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±R/RW double layer drive. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce 940M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ενσωματωμένο Ethernet LAN 10/100. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 θύρα HDMI, 1 υποδοχή ethernet RJ45, 1 έξοδος ακουστικών/είσοδος μικροφώνου. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα ηχεία B&O Play. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη συσκευή ανάγνωσης ψηφιακών μέσων πολλών μορφών για Secure Digital κάρτες, ενσωματωμένη HP TrueVision HD κάμερα και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους με backlight, τύπου island, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικο πληκτρολόγιο, HP Imagepad που υποστηρίζει πολλαπλές κινήσεις. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384,5 (Μ) x 261,1 (Π) x 25,2 mm (Υ). |
| Βάρος : | 2,09 kg. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων (Li-Ion), 41 WHr. |
| Λογισμικό : | Windows 10, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP HP PAVILION 15-AN000ND STAR WARS SPECI...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΑΜΑΝΙΚΗ BENETTON CA ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ ΚΙΤΡΙΝΟ...
Περισσότερα -
CASE ZALMAN Z9 NEO PLUS BLACK
Περισσότερα -
STARTECH 4-PORT PCI 1394A FIREWIRE ADAPTER CA...
Περισσότερα -
VGA + AUDIO R/L TO HDMI CONVERTER HM-CV002
Περισσότερα -
HP PAVILION SLEEKBOOK 14-B120DX 14'' INTEL CO...
Περισσότερα -
ΠΙΠΙΛΑ NUK ΣΙΛΙΚΟΝΗ SIGNATURE NIGHT ΜΩΒ 1TMX....
Περισσότερα -
SILVERSTONE SST-LC19B-R HTPC CASE BLACK
Περισσότερα -
TABLET SAMSUNG GALAXY TAB S2 9.7'' T810 OCTA ...
Περισσότερα -
SAVIO CL-63 WIFI ADAPTER USB 2.0 150MBPS
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




