LAPTOP HP 250 G3 J4T54EA 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 500GB NVIDIA GF 820M 1GB FREE DOS 134038848
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP HP 250 G3 J4T54EA 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 500GB NVIDIA GF 820M 1GB FREE DOS
134038848
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το HP 250 notebook είναι ένα εργαλείο για επιτυχία. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel το HP 250 σας βοηθά να ολοκληρώσετε τις οποιεσδήποτε εργασίες σας. Με μια 15.6" HD οθόνη και ενσωματωμένο WI-FI, το HP 250 είναι η άμεση επαφή σας με τον κόσμο.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' HD TFT, με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3L στα 1600 MHz. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, στις 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD+/-RW SuperMulti DL. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce 820M με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ενσωματωμένος ελεγκτής Ethernet (10/100). |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, RJ-45, microphone in/headphone out combo, υποδοχή τροφοδοσίας. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένο μικρόφωνο, ενσωματωμένα ηχεία. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Αναγνώστης SD καρτών, ενσωματωμένη κάμερα. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων (Li-Ion). |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 378 x 259 x 25.3 mm. |
| Βάρος : | 2.19 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP HP 250 G3 J4T54EA 15.6'' INTEL CORE I3...
Περισσότερα -
DELOCK 89301 3 X EXTERNAL + 1 X INTERNAL USB ...
Περισσότερα -
APPLE MC814 IMAC 27'' CORE I5 3.1GHZ 4GB 1?? ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |





