LAPTOP HP PAVILION TOUCHSMART 15-B129WM 15.6'' AMD A6-4455M 4GB 500GB WINDOWS 8 134038847
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP HP PAVILION TOUCHSMART 15-B129WM 15.6'' AMD A6-4455M 4GB 500GB WINDOWS 8
134038847
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το κατάλληλο laptop για όλες σας τις ανάγκες. Το HP Touchsmart δίνει πραγματική αξία στην αγορά σας. Είναι λεπτό και δυνατό και σας παρέχει ότι χρειάζεστε για τις εργασίες σας στην δουλειά, στο σχολείο, στο σπίτι και όπου αλλού φανταστείτε. Η οθόνη αφής είναι ειδικά βελτιστοποιημένη για καλύτερες επιδόσεις και ο λεπτός του σχεδιασμός το κάνει άνετο στην μεταφορά.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | AMD Dual Core A6-4455M στα 2.1 GHz (με turbo boost στα 2.6 GHz, 1 MB cache). |
| Οθόνη : | Αφής 15.6'' HD Brightview με LED backlight και ανάλυση 1366x768. |
| Μνήμη : | 4 GB DDR3 SO-DIMM στα 1333 MHz (με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB, 2 x slots). |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB, 5400 RPM. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνει. |
| Κάρτα γραφικών : | Radeon HD 7500G. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 b/g/n). |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x RJ45 (10/100), 1 x SD card reader, 1 x Headphone-out/microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, HP TrueVision HD (720p) Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους Αγγλικό, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 38.5 x 25.9 x 2.41 - 2.46 (cm). |
| Βάρος : | 2.54 kg. |
| Μπαταρία : | 4-Cell 2.55 Ah lithium-ion. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP HP PAVILION TOUCHSMART 15-B129WM 15.6'...
Περισσότερα -
LIAN LI PC-Q07R RED
Περισσότερα -
CPU INTEL CORE I3-4170 3.70GHZ LGA1150 - BOX
Περισσότερα -
HP LASERJET 9040N Q7698A
Περισσότερα -
PERIXX PERIMICE-717 WIRELESS 2.4GHZ TRACKBALL...
Περισσότερα -
LOGILINK PATCH CABLE CAT.8.1 40GE 2000MHZ S/F...
Περισσότερα -
SATZUMA USB 4GB FINGER
Περισσότερα -
PANASONIC KX-MB2030 MFP
Περισσότερα -
KINGSTON KVR16N11K2/16 16GB (2X8GB) DDR3 1600...
Περισσότερα -
GEMBIRD UHB-CT04 SEMI-SPHERE USB 2.0 4 PORT H...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



