LAPTOP FUJITSU LIFEBOOK A555 15.6'' FHD INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB AMD R7 M260 2GB NO OS 134038844
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP FUJITSU LIFEBOOK A555 15.6'' FHD INTEL CORE I5-5200U 4GB 500GB AMD R7 M260 2GB NO OS
134038844
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το LIFEBOOK A555 είναι ο ιδανικός συνεργάτης σας για να διασκεδάζετε, να επικοινωνείτε και να εργάζεστε. Είναι η απόλυτη ισορροπία μεταξύ των υψηλών επιδόσεων και της φορητότητας σε σχέση με την τιμή του. Η υψηλής ευκρίνειας 15.6'' LCD οθόνη του προσφέρει ποιότητα και άνετη εμπειρία θέασης. Απολαύστε ταινίες υψηλής ευκρίνειας συνδέοντας το HDMI με την τηλεόρασή σας. Τα ενσωματωμένα WLAN και Bluetooth, σας παρέχουν υψηλή συνδεσιμότητα οπουδήποτε κι αν βρίσκεστε.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-5200U (2.20 GHz, έως 2.7 GHz με την Turbo frequency) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' Full HD TFT με LED backlight και ανάλυση 1920 x 1080 pixels. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης μνήμης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA (5400 rpm). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVDRW Super Multi double-layer. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R7 M260 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 3 x USB 3.0 ports, 1 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 3-in-1 card reader (SD/SDHC/SDXC), 1 x line in/microphone out, 1 x power supply. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία, ενσωματωμένο ψηφιακό μικρόφωνο. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών, Li-Ion, 4500 mAh, 48 Wh. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 378 x 256 x 30,9 mm. |
| Βάρος : | 2.4 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP FUJITSU LIFEBOOK A555 15.6'' FHD INTEL...
Περισσότερα -
Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Περισσότερα -
HP E2510-48 48 PORTS SWITCH RACK 19''
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PVE2432G400C0K VIPER ELITE II 32G...
Περισσότερα -
SAMSUNG DOCKING STATION EDD-D1F6
Περισσότερα -
GENIUS SP-HF805B STEREO WOOD SPEAKERS
Περισσότερα -
NATEC NMY-0589 BLACKBIRD OPTICAL WIRELESS 2.4...
Περισσότερα -
OCZ VTX450-25SAT3-512G VERTEX 450 2.5'' SSD 5...
Περισσότερα -
D-LINK DGS-1210-52 52-PORT GIGABIT SMART+ SWI...
Περισσότερα -
VANDSEC VD-202P DC12V VIDEO BALUN
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


