LAPTOP ASUS ZENBOOK UX305CA-FC074R 13.3'' FHD INTEL CORE M3-6Y30 4GB 256GB SSD WIN 10 PRO BLACK 134038835
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS ZENBOOK UX305CA-FC074R 13.3'' FHD INTEL CORE M3-6Y30 4GB 256GB SSD WIN 10 PRO BLACK
134038835
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το ultrabook Asus Zenbook UX305CA-FC074R εκτός από την πολλή λεπτή κατασκευή του καταφέρνει να ενσωματώσει όλες τις τελευταίες τεχνολογιές μέσα στο λεπτό του σώμα. Με οθόνη υψηλής ανάλυσης, μεγάλη μνήμη και με ταχύτατο σκληρό δίσκο τεχνολογίας SSD, θα μετατρέψει κάθε εργασία σε διασκέδαση. Το ultrabook Asus Zenbook UX305CA-FC074R δημιουργήθηκε για να σας εξυπηρετεί, κάθε ώρα και στιγμή, είτε εργάζεστε στο γραφείο είτε στο σπίτι. Εντυπωσιάζει, με τον λεπτό σχεδιασμό αλλά και τα απαράμιλλα χαρακτηριστικά του.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core M-6Y30 (900 MHz, έως 2.20 GHz με την Turbo frequency) με 4 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 13.3'' Full HD, με Led backlight και ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 256 GB M.2 SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 515, shared μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11b/g/n/ac, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 3 x USB 3.0, 1 x micro HDMI, 2-in-1 card reader (SD/SDXC), 1 x Headphone-out/Microphone-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 3 κελιών, λιθίου πολυμερών. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό. |
| Λογισμικό : | Windows 10 Professional, Αγγλικά. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 324 x 226 x 12,3 mm. |
| Βάρος : | 1,2 kg. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS ZENBOOK UX305CA-FC074R 13.3'' FHD...
Περισσότερα -
ΜΗΤΡΙΚΗ ASROCK X99 WS RETAIL
Περισσότερα -
ARMAGGEDDON BACKPACK RECCE 15 GAIA FOR LAPTOP...
Περισσότερα -
ANTEC PRO 80MM DBB FAN
Περισσότερα -
BE QUIET! STRAIGHT POWER E9-450W
Περισσότερα -
GOCLEVER NANODROID X2 ANDROID PC
Περισσότερα -
VALUELINE VLMP60410G1.00 A MALE - MICRO B MAL...
Περισσότερα -
AVISION IS15
Περισσότερα -
BE QUIET! TFX POWER 80PLUS 300W
Περισσότερα -
ZYXEL ES-108A 8-PORT DESKTOP FAST ETHERNET SW...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



