LAPTOP ASUS ZENBOOK UX305CA-FC042T 13.3'' FHD INTEL CORE M3-6Y30 4GB 128GB SSD WINDOWS 10 GOLD 134038832
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS ZENBOOK UX305CA-FC042T 13.3'' FHD INTEL CORE M3-6Y30 4GB 128GB SSD WINDOWS 10 GOLD
134038832
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το ultrabook Asus Zenbook UX305CA-FC042T εκτός από την πολλή λεπτή κατασκευή του καταφέρνει να ενσωματώσει όλες τις τελευταίες τεχνολογιές μέσα στο λεπτό του σώμα. Με οθόνη υψηλής ανάλυσης, μεγάλη μνήμη και με ταχύτατο σκληρό δίσκο τεχνολογίας SSD, θα μετατρέψει κάθε εργασία σε διασκέδαση. Το ultrabook Asus Zenbook UX305CA-FC042T δημιουργήθηκε για να σας εξυπηρετεί, κάθε ώρα και στιγμή, είτε εργάζεστε στο γραφείο είτε στο σπίτι. Εντυπωσιάζει, με τον λεπτό σχεδιασμό αλλά και τα απαράμιλλα χαρακτηριστικά του.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core M-6Y30 (900 MHz, έως 2.20 GHz με την Turbo frequency) με 4 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 13.3'' Full HD IPS, με Led backlight και ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 128 GB M.2 SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 515, shared μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11b/g/n/ac, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 3 x USB 3.0, 1 x micro HDMI, 2-in-1 card reader (SD/SDXC), 1 x Headphone-out/Microphone-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 3 κελιών, λιθίου πολυμερών. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό. |
| Λογισμικό : | Windows 10, Αγγλικά. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 324 x 226 x 12,3 mm. |
| Βάρος : | 1,2 kg. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS ZENBOOK UX305CA-FC042T 13.3'' FHD...
Περισσότερα -
RAZER MAMBA TOURNAMENT EDITION GAMING MOUSE
Περισσότερα -
LANBERG FTP DATA BOX 2PORT UNSHIELDED CAT.5E
Περισσότερα -
PC TOOLS SPYWARE DOCTOR GK WITH ANTIVIRUS 1US...
Περισσότερα -
RAM CRUCIAL CT32G4SFD832A 32GB SO-DIMM DDR4 3...
Περισσότερα -
UNIVERSAL CASE JUNGLE FOR TABLET 9-10
Περισσότερα -
VGA MSI GEFORCE GTX1060 ARMOR 6G OC 6GB GDDR5...
Περισσότερα -
SAMSUNG DOCKING STATION EDD-D1E2
Περισσότερα -
LANBERG UTP DATA BOX 2PORT UNSHIELDED CAT.6
Περισσότερα -
CASE CHIEFTEC LT-01B-350S8 LIBRA SERIES 350W ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




