LAPTOP ASUS ROG G751JT-T7251T 17.3'' FHD INTEL CORE I7-4750HQ 8GB 1TB+256GB GTX970M 3GB WIN 8.1 134038831
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS ROG G751JT-T7251T 17.3'' FHD INTEL CORE I7-4750HQ 8GB 1TB+256GB GTX970M 3GB WIN 8.1
134038831
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Φέρνοντας την εκπληκτική απόδοση ενός desktop PC gaming σε ένα συμπαγές φορητό υπολογιστή ήταν μια πρόκληση, αλλά αυτό είναι ακριβώς που επιτυγχάνει η ASUS με την σειρά Laptop ROG (Republic of Gamers) και το κορυφαίο G751JT-T7251T. Είναι ένας φορητός υπολογιστής υψηλών αποδόσεων χωρίς συμβιβασμούς, ιδανικός για παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων και απευθύνεται στον Gamer που τα θέλει όλα!
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-4750HQ (2.00 GHz, έως 3.2 GHz με την Turbo frequency) με 6 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3'' Full HD TFT, IPS anti-Glare με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 8192 MB (1 x 8192 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 32 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 7200 rpm και 256 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW/CD-RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce GTX 970M με 3 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10/100/1000 MBps LAN. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 4 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x Thunderbolt, SD card reader, 1 x RJ-45, Mic-in, Headphone-out. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με υποστήριξη MaxxAudio. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό, οπίσθιου φωτισμού, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 8 κελιών λιθίου ιόντων (Li-Ion), 6000 mAh. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 416 x 318 x 20 - 53 mm. |
| Βάρος : | 4.8 kg (με την μπαταρία). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS ROG G751JT-T7251T 17.3'' FHD INTE...
Περισσότερα -
RAM KINGSTON HX318C9T2K2/8 HYPERX PREDATOR 8G...
Περισσότερα -
OEM ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ HP/COMPAQ PRESARIO 700 SERIE...
Περισσότερα -
MUSHKIN 994008 DIMM 16GB DDR3-1866 QUAD REDLI...
Περισσότερα -
ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΣΤΑ ...
Περισσότερα -
CASE DEEPCOOL MACUBE 310 BK
Περισσότερα -
FLORA BY GUCCI, EAU DE TOILETTE SPRAY 50ML
Περισσότερα -
THERMALTAKE RIING 12 LED RGB 256 COLORS HIGH ...
Περισσότερα -
ASUS ENGT520/DI/1GD3/V2 LP 1GB PCI-E RETAIL
Περισσότερα -
SHARKOON FTP PATCHCABLE RJ45 CAT.5E 1.5M GREY
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




