LAPTOP ASUS R301LA-FN185T 13.3'' INTEL CORE I5-4005U 4GB 500GB WINDOWS 10 134038829
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS R301LA-FN185T 13.3'' INTEL CORE I5-4005U 4GB 500GB WINDOWS 10
134038829
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ο κομψός φορητός υπολογιστής R301LA-FN185T της ASUS περιλαμβάνει 13.3'' HD οθόνη, επεξεργαστή Intel Core i5-4005U (1.70 GHz) και μνήμη 4 GB για γρήγορες και αξιόπιστες επιδόσεις, ενώ η ασύρματη σύνδεση σας δίνει τη δυνατότητα να είστε σε επαφή όπου και αν βρεθείτε. Απολαύστε ταινίες και προβάλετε φωτογραφίες σε εντυπωσιακά, πλούσια χρώματα.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 13.3'' HD TFT, με Led backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 4400 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10/100/1000 MBps LAN. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11b/g/n, Bluetooth. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, SD card reader, 1 x RJ-45, 1 x combo audio (mic / headphone). |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη Web κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό. |
| Μπαταρία : | 2 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Windows 10, Αγγλικά. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 328 x 234 x 25,6 mm. |
| Βάρος : | 1,59 kg. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS R301LA-FN185T 13.3'' INTEL CORE I...
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΦΟΥΤΕΡ OMOR ΓΚΡΙ ΜΕΛΑΝΖΕ
Περισσότερα -
ΣΕΤ T-SHIRT/ΣΟΡΤΣ GUESS KIDS A92G08 K82J0 (76...
Περισσότερα -
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE C55D-B5203 15.6'' AM...
Περισσότερα -
RAM TEAM GROUP TED416G2666C1901 ELITE 16GB DD...
Περισσότερα -
ESPERANZA EM126WB WIRELESS OPTICAL MOUSE 4D 2...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΣΛΙΠΑΚΙΑ MAYORAL 066 ΜΠΕΖ 3ΤΜΧ (92 CM)(2 ...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΗ NAME IT 13206648 NMFVIX Κ...
Περισσότερα -
CORSAIR CMZ16GX3M2A1600C9G VENGEANCE GREEN 16...
Περισσότερα -
PHILIPS PTA317/00 TV CAMERA
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




