LAPTOP ACER ASPIRE V3-371-30PB 13.3'' FHD INTEL CORE I3-5005U 4GB 128GB SSD WINDOWS 10 134038820
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ACER ASPIRE V3-371-30PB 13.3'' FHD INTEL CORE I3-5005U 4GB 128GB SSD WINDOWS 10
134038820
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ο φορητός υπολογιστής της ACER, ASPIRE V3-371-30PB είναι ιδανικός για multimedia εφαρμογες και home entertainment, χάρη στον επεξεργαστή Intel Core i3-5005U (2.00 GHz) και στην 13.3" Full HD TFT οθόνη που περιλαμβάνει.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-5005U (2.00 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 13.3" Full HD TFT, με Led Backlight και ανάλυση 1920 x 1080 pixel. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3. |
| Σκληρός Δίσκος : | 128 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD 5500 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 / 1000 Mbps Ethernet |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless 802.11 b/g/Draft-N/ac. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out/microphone in jack, 1 x DC-in jack για AC adapter. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη web κάμερα, SD Card Reader, Bluetooth 4.0. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Πλήρους μεγέθους, Αγγλικό. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 327 (W) x 228 (D) x 19.7 (H) mm. |
| Βάρος : | 1.49 kg. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών, Li-ion. |
| Λογισμικό : | Windows 10, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ACER ASPIRE V3-371-30PB 13.3'' FHD INT...
Περισσότερα -
VERBATIM 750GB STORE 'N' GO USB3.0 SUPER SPEE...
Περισσότερα -
PATRIOT PSF8GLSABUSB AUTOBAHN 8GB USB2.0 FLAS...
Περισσότερα -
DUNE HD TV-301 AW FULL HD MEDIA PLAYER
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΚΟΤΛΕ BLUE SEVEN 995014-999 ΜΑΥΡΟ (...
Περισσότερα -
INTEL CELERON G1610 2.60GHZ LGA1155 - BOX
Περισσότερα -
TP-LINK RE450 AC1750 DUAL BAND WIRELESS RANGE...
Περισσότερα -
LOGITECH MX MASTER WIRELESS LASER MOUSE BLACK
Περισσότερα -
CORSAIR HYDRO X TUBING HARD XT BENDING TOOLKI...
Περισσότερα -
HP OFFICEJET PRO 8620 E-ALL-IN-ONE A7F65A
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



