LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L70-B-10W 17.3'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 750GB AMD R7 M260 2GB WIN 8.1 134037625
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L70-B-10W 17.3'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 750GB AMD R7 M260 2GB WIN 8.1
134037625
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Toshiba Satellite L70-B-10W διαθέτει μια 17.3 ιντσών HD+ TruBrite οθόνη με LED backlit και ανάλυση 1600 x 900. Ο επεξεργαστής του είναι ο Intel Core i3-4005U (1.70 GHz), η AMD Radeon R7 M260 κάρτα γραφικών διαθέτει 2 GB αυτόνομης μνήμης, ενώ είναι εξοπλισμένο με 750 GB σκληρό δίσκο, 4 GB DDR3 μνήμης όπως επίσης και ένα DVD-RW και ζυγίζει 2,70 κιλά.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3'' Toshiba TruBrite HD+ TFT με LED backlit και ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 750 GB, 5400 rpm, SATA. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW (Double Layer) drive. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R7 M260 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless LAN (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, Memory Card Reader (SD, SDHC, SDXC, mini SD, micro SD, Multi Media Card), 1 x RJ-45, 1 x headphone-out, 1 x microphone-in, HD Webcam με ενσωματωμένο μικρόφωνο, 1 x DC-in. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία Onkyo με DTS Sound. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | |
| Πληκτρολόγιο : | 102 πλήκτρων, Αγγλικό, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 413.0 x 268.0 x 29.0 / 33.7 mm. |
| Βάρος : | 2,70 Kg. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών, λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L70-B-10W 17.3'' INT...
Περισσότερα -
CASELOGIC PHDC-1 COMPACT PORTABLE HARD DRIVE ...
Περισσότερα -
TABLET SAMSUNG GALAXY TAB A9 8.7 128GB 8GB 4G...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



