LAPTOP TOSHIBA SATELLITE C70D-B-306 17.3'' AMD A6-6310 4GB 500GB AMD RADEON R4 WINDOWS 8.1 134037619
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE C70D-B-306 17.3'' AMD A6-6310 4GB 500GB AMD RADEON R4 WINDOWS 8.1
134037619
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Toshiba Satellite C70D-B-306 είναι ένα notebook που απευθύνεται σε εκείνους που αναζητούν υψηλές επιδόσεις με χαμηλό κόστος. Διαθέτει ένα AMD Quad Core A6-6310 (1.80 GHz) επεξεργαστή, μια 17.3" HD+ TFT οθόνη, 4 GB μνήμη, AMD Radeon R4 κάρτα γραφικών και ένα σκληρό δίσκο 500 GB.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | AMD Quad Core A6-6310 (1.80 GHz, έως 2.40 GHz με την Turbo frequency), με 2 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TruBrite TFT με LED backlight και ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB, 5400 rpm, SATA. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD ± RW (Double Layer) drive. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R4 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Ethernet LAN 10BASE-T/100BASE-TX. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless LAN (802.11b/g/n), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 ? USB 3.0, Memory Card Reader (SD, miniSD/microSD, SDHC, SDXC, MMC), 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x headphone-out, 1 x microphone-in, HD Webcam με ενσωματωμένο μικρόφωνο, 1 x DC-in. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία με DTS Sound. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 413.0 x 268.0 x 29.0 - 33.7 mm. |
| Βάρος : | 2,7 Kg. |
| Μπαταρία : | Λιθίου ιόντων. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE C70D-B-306 17.3'' AM...
Περισσότερα -
INTENSO 3500480 MICRO LINE 32GB USB 2.0 DRIVE...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



