LAPTOP MSI GE62 2QD-005NL 15.6'' FHD INTEL CORE I7-4720HQ 16GB 1TB+128GB NVIDIA GTX960M 2GB WIN 8.1 134037612
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP MSI GE62 2QD-005NL 15.6'' FHD INTEL CORE I7-4720HQ 16GB 1TB+128GB NVIDIA GTX960M 2GB WIN 8.1
134037612
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ξεχωρίστε χάρη στο κομψό και λεπτό gaming notebook της σειράς GE της MSI, το οποίο διαθέτει τον 4ης γενιάς i7 επεξεργαστή Intel Core, την ισχυρή κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GTX 950M, τα 16 GB μνήμης και το backlight πληκτρολόγιο του.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-4720HQ στα 2.6 GHz. |
| Οθόνη : | 15.6'' με LED backlight Full HD με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 16 GB SO-DIMM DDR3 στα 1600 MHz (2 x 8GB, 2 x slots). |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB HDD + 128 GB SSD (στο mSATA port). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce GTX 950M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac) Dual Band, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 3 x USB 3.0, 1 x SD Card Reader, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x Mini DisplayPort, 1 x RJ45, 1 x 3,5 mm headphone jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό με backlight και ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 383 x 249 x 32 (mm). |
| Βάρος : | 2.6 Kg. |
| Μπαταρία : | Li-ion 6Cell. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP MSI GE62 2QD-005NL 15.6'' FHD INTEL CO...
Περισσότερα -
HAMA 223611 AC/DC ECO 300MAH 3-12 V
Περισσότερα -
ΛΙΚΕΡ WENNEKER WATERMELON 700 ML
Περισσότερα -
ASUS SBW-06D2X-U EXTERNAL BLU-RAY RECORDER BL...
Περισσότερα -
LENOVO IDEAPAD B570E2 15.6'' INTEL DUAL CORE ...
Περισσότερα -
MICROSOFT WIRELESS NOTEBOOK OPTICAL MOUSE 300...
Περισσότερα -
ENERMAX SPINEREX
Περισσότερα -
ΚΡΑΣΙ VALBUENA 5Ο 2008 ΕΡΥΘΡΟ 750 ML
Περισσότερα -
ΣΚΥΛΑΚΙ
Περισσότερα -
LOGITECH CUBE MOUSE WHITE
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



