LAPTOP LENOVO G50-70 59-440786 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB AMD R5 M230 2GB NO OS 134037602
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO G50-70 59-440786 15.6'' INTEL CORE I3-4005U 4GB 1TB AMD R5 M230 2GB NO OS
134037602
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo G50-70 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4005U (1.70 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M230 με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 25 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO G50-70 59-440786 15.6'' INTEL C...
Περισσότερα -
CHIEFTEC DG-01B-D-U DRAGON SERIES BLACK
Περισσότερα -
PNY USB STICK 8GB BABY
Περισσότερα -
MUSHKIN 991711 DIMM 4GB ECC DDR2-667 PROLINE ...
Περισσότερα -
CASE BE QUIET! PURE BASE 600 BLACK
Περισσότερα -
ΜΗΤΡΙΚΗ MSI PRO B650M-B D5 RETAIL
Περισσότερα -
LG GP40NR10 EXTERNAL DVD R/RW USB 2.0
Περισσότερα -
NATEC NET-0436 TABLET CASE SHEEP 8'' BLACK/RE...
Περισσότερα -
CORSAIR CMX8GX3M2A1333C9 XMS3 8GB (2X4GB) PC3...
Περισσότερα -
G.SKILL F2-8500CL5D-4GBPK DDR2 4GB (2X2GB) CL...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




