LAPTOP LENOVO B50-70 59-438397 15.6'' INTEL CORE I5-4210U 4GB 1TB FREE DOS 134037600
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP LENOVO B50-70 59-438397 15.6'' INTEL CORE I5-4210U 4GB 1TB FREE DOS
134037600
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo B50-70 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i5-4210U (1.70 GHz έως 2.70GHz σε Turbo Mode) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD Graphics 4400. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Ασύρματη Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 4-in-1 card reader (SD/MMC/SDHC/SDXC), Fingerprint reader. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 262 x 24.7 mm. |
| Βάρος : | 2.32 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP LENOVO B50-70 59-438397 15.6'' INTEL C...
Περισσότερα -
ESPERANZA TM116W TITANUM WIRELESS OPTICAL MOU...
Περισσότερα -
HAMA 52461 PENALIZER GAMING MOUSE
Περισσότερα -
MSI GEFORCE GTX TITAN BLACK 6GB GDDR5 PCI-E R...
Περισσότερα -
CREATIVE INSPIRE T3100
Περισσότερα -
ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ COOLERMASTER SK620 RGB MECHANICA...
Περισσότερα -
LOGILINK CQ3033S CAT.6A S/FTP PATCH CABLE PRI...
Περισσότερα -
COOLERMASTER SIL-452-KKN1 SILENCIO 452 BLACK
Περισσότερα -
TRUST 4 PORT SLIMLINE USB 2.0 HUB
Περισσότερα -
PINNACLE PCTV 330E HYBRID SOLO STICK PRO USB ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



