LAPTOP HP STREAM 13-C099ND + 3G 13.3'' INTEL DUAL CORE N2840 2GB 32GB SSD WINDOWS 8.1 BLUE 134037581
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP HP STREAM 13-C099ND + 3G 13.3'' INTEL DUAL CORE N2840 2GB 32GB SSD WINDOWS 8.1 BLUE
134037581
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ο φορητός υπολογιστής 13-C099ND συνδυάζει υψηλές επιδόσεις με όμορφη σχεδίαση, χάρη στον επεξεργαστή Intel Celeron Dual Core N2840 (2.16 GHz), την κάρτα γραφικών Intel HD και τον σκληρό δίσκο SSD 32 GB που διαθέτει.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron N2840 Dual Core στα 2.16 GHz. |
| Οθόνη : | 13.3'' HD ΤΝ με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 2 GB SO-DIMM DDR3 στα 1333 MHz (χωρίς δυνατότητα επέκτασης). |
| Σκληρός Δίσκος : | 32 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνετε. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD Graphics. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.0, 3G (Data only). |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x 3.5 mm audio jack, 1 x Micro SIM. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Με Αγγλικούς χαρακτήρες. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 30 x 20.57 x 1.97 (cm). |
| Βάρος : | 1.28 kg. |
| Μπαταρία : | Li-ion 3Cell. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP HP STREAM 13-C099ND + 3G 13.3'' INTEL ...
Περισσότερα -
INLINE SATA CONNECTION CABLE 0.3M RED
Περισσότερα -
SANDISK SDCZG33-032G-A11 CRUZER FIT 32GB USB2...
Περισσότερα -
TOSHIBA SATELLITE S55D-A5383 15.6'' AMD A10-5...
Περισσότερα -
TP-LINK TAPO C100 HOME SECURITY WI-FI FULL HD...
Περισσότερα -
SAMSUNG BOOK COVER EFC-1G5S FOR GALAXY TAB 2 ...
Περισσότερα -
SEAGATE ST1000NM0011 1TB CONSTELLATION ES SAT...
Περισσότερα -
T-FORCE BAG
Περισσότερα -
LAPTOP LENOVO G70-70 80HW00DVPB 17.3'' HD+ IN...
Περισσότερα -
LAPTOP ASUS VIVOBOOK MAX F542UN-DM153 15.6'' ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



