LAPTOP HP 14-R206NV 14'' INTEL DUAL CORE N2840 2GB 500GB WINDOWS 8.1 134037575
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP HP 14-R206NV 14'' INTEL DUAL CORE N2840 2GB 500GB WINDOWS 8.1
134037575
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ο φορητός υπολογιστής HP 14-R206NV είναι ο ιδανικός συνεργάτης σας για να διασκεδάζετε, να επικοινωνείτε και να εργάζεστε, χάρη στον επεξεργαστή Intel Celeron Dual Core N2840 (2.16 GHz), την κάρτα γραφικών Intel HD και τον σκληρό δίσκο 500 GB που διαθέτει, ιδανικό για όλες τις ανάγκες σας.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron N2840 Dual Core στα 2.16 GHz (1 MB cache). |
| Οθόνη : | 14'' HD BrightView με WLED Backlight και ανάλυση 1.366 x 768. |
| Μνήμη : | 2 GB DDR3L 1600 MHz (χωρίς δυνατότητα επέκτασης). |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB, 5.400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11b/g/n), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 1 x SD Card reader, 1 x 3.5 mm headphone jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, HD HP Truevision Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Ελληνικό. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 34.5 x 24.4 x 2.53 (cm). |
| Βάρος : | 1.96 kg. |
| Μπαταρία : | Li-ion 4Cell. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1 64-bit, Ελληνικά. Δωρεάν αναβάθμιση σε Windows 10. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP HP 14-R206NV 14'' INTEL DUAL CORE N284...
Περισσότερα -
ΣΑΝΔΑΛΙ TIMBERLAND PERKINKS ROW ΜΠΛΕ/ΚΙΤΡΙΝΟ ...
Περισσότερα -
ΒΡΕΦΙΚΗ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΠΙΚΕ ΛΙΚΝΟΥ NEF NEF FLIGHT ...
Περισσότερα -
ΚΙΛΟΤΑΚΙ ΝΙΝΑ CLUB 413 ΡΟΖ (104-112CM)-(4 ΕΤΩ...
Περισσότερα -
LOGILINK BP0003 PROJECTOR MOUNT WHITE
Περισσότερα -
ΜΠΟΤΑΚΙ MAYORAL ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΓΟΥΝΑΣ 23A 42.314...
Περισσότερα -
SAPPHIRE RADEON HD3850 1GB PCI-E RETAIL
Περισσότερα -
ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ RAZER BLACKWIDOW ULTIMATE STEALT...
Περισσότερα -
LAPTOP HP 15-FC0008NV 15.6'' FHD AMD RYZEN 5 ...
Περισσότερα -
LOGILINK PATCH CABLE CAT.6 U/UTP WHITE 7,50M...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


