LAPTOP DELL INSPIRON 7548 15.6'' UHD INTEL CORE I7-5500U 16GB 256GB SSD AMD R7 M270 WIN 8.1PRO 134037572
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP DELL INSPIRON 7548 15.6'' UHD INTEL CORE I7-5500U 16GB 256GB SSD AMD R7 M270 WIN 8.1PRO
134037572
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Αξιοποιήστε στο έπακρο την ημέρα σας με το Inspiron 7548 laptop. Εύκολο στη χρήση, με μεγάλες δυνατότητες, είναι ιδανικo για εργασία ή για να παραμένετε συνδεδεμένος στο δρόμο.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-5500U (2.40 GHz, έως 3 GHz με την Turbo frequency) με 4 MB L3 cache |
| Οθόνη : | Αφής 15.6'' UHD IPS TFT, με LED backlight και ανάλυση 3840 x 2160 pixel. |
| Μνήμη : | 16384 MB DDR3L στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 256 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R7 M270. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10/100Mbps Fast Ethernet |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless network connection 802.11b/g/n/ac, Bluetooth |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x HDMI, card reader, 1 x headphone out/microphone in, 1 x DC-in jack for AC adapter. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα με μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 377.8 (W) x 261.2 (D) x 19.9 (H) mm. |
| Βάρος : | 2,11 Kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1 Pro, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP DELL INSPIRON 7548 15.6'' UHD INTEL CO...
Περισσότερα -
INTEL CORE I5-655K 3.20 GHZ LGA1156 - BOX
Περισσότερα -
CANYON CNR-MSD03BL SUPER OPTICAL MOUSE WHITE/...
Περισσότερα -
CABLE UTP FLAT PATCH CAT6 1M UGREEN NW102 501...
Περισσότερα -
TRUST VEGAS WIRELESS LASER MOUSE GOLD
Περισσότερα -
HITACHI 500GB DESKSTAR 7K1000.D HDS721050DLE6...
Περισσότερα -
-
Περισσότερα -
ΑΚΥΡΟ
Περισσότερα -
INTEL CORE I5-3550 3.30GHZ LGA1155 - BOX
Περισσότερα -
LENOVO IDEAPAD P400 TOUCH 59360580 14'' TOUCH...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



