LAPTOP DELL INSPIRON 5748 17.3'' INTEL CORE I7-4510U 8GB 1TB NVIDIA GF GT840M LINUX 134037571
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP DELL INSPIRON 5748 17.3'' INTEL CORE I7-4510U 8GB 1TB NVIDIA GF GT840M LINUX
134037571
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Αξιοποιήστε στο έπακρο την ημέρα σας με το Inspiron 5748 laptop. Εύκολο στη χρήση, με μεγάλες δυνατότητες, είναι ιδανικo για εργασία ή για να παραμένετε συνδεδεμένος στο δρόμο.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-4510U (2.00 GHz) με 4 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3'' HD+ TrueLife με LED backlight και ανάλυση 1600 x 900 pixel. |
| Μνήμη : | 8192 MB (1 x 8192 MB) DDR3 στα 1600 MHz. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA (5400rpm). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD+/-RW DL. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce GT 840M στα 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10/100/1000 Mbps Fast Ethernet |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless network connection 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 3-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC), 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out/microphone in, 1 x DC-in jack for AC adapter. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα με ψηφιακό μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 414.3 (W) x 285 (D) x 28.4 (H) mm. |
| Βάρος : | 3 Kg. |
| Μπαταρία : | 4-cell Li-ion. |
| Λογισμικό : | Linux. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP DELL INSPIRON 5748 17.3'' INTEL CORE I...
Περισσότερα -
THERMALTAKE VC7000SNS MOZART SX
Περισσότερα -
STARTECH DISPLAYPORT TO DVI VIDEO ADAPTER CON...
Περισσότερα -
WHITENERGY ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ IBM/LENOVO THINKPAD X...
Περισσότερα -
NATEC NKA-0531 EXTREME MEDIA EXTENSION CABLE ...
Περισσότερα -
WESTERN DIGITAL WDBCTL0040HWT MY CLOUD 4TB
Περισσότερα -
KINGSTON DTHX30/256GB DATA TRAVELER HYPERX 3....
Περισσότερα -
NETIS DL4323 300MBPS WIRELESS N ADSL2+ MODEM ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



