LAPTOP DELL INSPIRON 5748 17.3'' INTEL CORE I3-4030U 4GB 500GB NVIDIA GT 820M 2GB WINDOWS 8.1 134037568
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP DELL INSPIRON 5748 17.3'' INTEL CORE I3-4030U 4GB 500GB NVIDIA GT 820M 2GB WINDOWS 8.1
134037568
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Αξιοποιήστε στο έπακρο την ημέρα σας με το Inspiron 5748 laptop. Εύκολο στη χρήση, με μεγάλες δυνατότητες, είναι ιδανικo για εργασία ή για να παραμένετε συνδεδεμένος στο δρόμο.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4030U (1.90 GHz) με 3 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3'' HD+, με ανάλυση 1600 x 900 pixel. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3L στα 1600 MHz. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA (5400rpm). |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD+/-RW DL. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce GT 820M με 2 GB αυτόνομης μνήμης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10/100 Mbps Fast Ethernet |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wireless network connection 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x HDMI, 3-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC), 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out/microphone in, 1 x DC-in jack for AC adapter. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα με ψηφιακό μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 414 (W) x 285 (D) x 28 (H) mm. |
| Βάρος : | 3 Kg. |
| Μπαταρία : | 4-cell Li-ion. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP DELL INSPIRON 5748 17.3'' INTEL CORE I...
Περισσότερα -
A4TECH A4-N-310-1 V-TRACK PADLESS MOUSE BLACK...
Περισσότερα -
ASUS MEMO PAD 10 ME302KL-1B047A 10.1'' QUAD C...
Περισσότερα -
VGA ASUS STRIX RADEON R7 370 STRIX-R7370-DC2O...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



