LAPTOP DELL INSPIRON 3543 15.6'' INTEL DUAL CORE 3805U 4GB 500GB NVIDIA GT820 FREE DOS 134037562
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP DELL INSPIRON 3543 15.6'' INTEL DUAL CORE 3805U 4GB 500GB NVIDIA GT820 FREE DOS
134037562
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Αξιοποιήστε στο έπακρο την ημέρα σας με το Inspiron 3543 laptop. Εύκολο στη χρήση, με μεγάλες δυνατότητες, είναι ιδανικό για εργασία ή για να παραμένετε συνδεδεμένος στο δρόμο.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron Dual Core 3205U στα 1.5 GHz (2 MB cache). |
| Οθόνη : | 15.6'' HD με LED Backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4 GB DDR3 RAM (με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB, 1 x slot). |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Κάρτα γραφικών : | nVidia GForce GT 820M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 1 x 3.5 mm headphone jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 376 x 259 x 31.3 (mm). |
| Βάρος : | 2.4 kg. |
| Μπαταρία : | Li-ion 4Cell. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free DOS). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP DELL INSPIRON 3543 15.6'' INTEL DUAL C...
Περισσότερα -
INTEL CORE I5-4670 3.40GHZ LGA1150 - BOX
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ LEVIS FUSION VFUS0001T ΑΣΗΜΙ/ΜΠΛΕ (...
Περισσότερα -
ΦΟΡΜΑΚΙ ΜΑΚΡΥΜΑΝΙΚΟ ENERGIERS ΙΝΤΙΓΚΟ
Περισσότερα -
ASUS P8Z77-V LX2 RETAIL
Περισσότερα -
KINGSTON HX324C11SR/8 8GB 2400MHZ DDR3 XMP HY...
Περισσότερα -
NETGEAR RN31400 READYNAS 314 4-BAY DISKLESS
Περισσότερα -
TP-LINK UE300 USB3.0 TO GIGABIT ETHERNET ADAP...
Περισσότερα -
ΣΕΤ ΣΛΙΠΑΚΙΑ MAYORAL 10307 ΡΟΖ 4ΤΜΧ (104 CM)(...
Περισσότερα -
T-SHIRT BENETTON BROTHERS R. IG ΚΙΤΡΙΝΟ (140 ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


