LAPTOP ASUS ROG G751JY-T7234H 17.3'' INTEL I7-4870HQ 16GB 1TB+512GB SSD NVIDIA GTX980 3GB WIN 8.1 134037559
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS ROG G751JY-T7234H 17.3'' INTEL I7-4870HQ 16GB 1TB+512GB SSD NVIDIA GTX980 3GB WIN 8.1
134037559
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Φέρνοντας την εκπληκτική απόδοση ενός desktop PC gaming σε ένα συμπαγές φορητό υπολογιστή ήταν μια πρόκληση, αλλά αυτό είναι ακριβώς που επιτυγχάνει η ASUS με την σειρά Laptop ROG (Republic of Gamers) και το κορυφαίο G751JY-T7234H. Είναι ένας φορητός υπολογιστής υψηλών αποδόσεων χωρίς συμβιβασμούς, ιδανικός για παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων και απευθύνεται στον Gamer που τα θέλει όλα!
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-4870HQ (2.50 GHz, έως 3.7 GHz με την Turbo frequency) με 6 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3'' Full HD TFT, anti-Glare με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 16384 MB DDR3L στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 32 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 7200 rpm και 512 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW/ Blu-Ray±RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce GTX 980M με 3 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10/100/1000 MBps LAN |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 4 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x Thunderbolt, 2-in-1 card reader (SD/MMC), 1 x RJ-45, Mic-in, Headphone-out. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με backlight και ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 8 κελιών λιθίου ιόντων (Li-Ion), 6000 mAh. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 416 x 318 x 20 - 53 mm. |
| Βάρος : | 3.8 kg. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS ROG G751JY-T7234H 17.3'' INTEL I7...
Περισσότερα -
ΔΙΣΚΟΣ ΣΕΡΒΙΡΙΣΜΑΤΟΣ PETIT JOUR PETER RABBIT ...
Περισσότερα -
ΠΙΠΙΛΑ ΝΥΚΤΟΣ ΣΙΛΙΚΟΝΗ DR.BROWN'S ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ P...
Περισσότερα -
LOGILINK PATCH CABLE FLAT CAT.6A SHIELDED 2M...
Περισσότερα -
ESPERANZA TM120K WIRELESS 3D OPTICAL MOUSE CO...
Περισσότερα -
CASE COOLERMASTER MASTERBOX E500L SIDE WINDOW...
Περισσότερα -
KONIG CMP-SPB07 ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 7 ΘΕΣΕΩΝ ...
Περισσότερα -
ΜΠΟΛ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΜΕ ΒΕΝΤΟΥΖΑ CHICCO 6Μ+ ΡΟΖ
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ GUESS KIDS J84B02 WAP90 ΜΑΥΡΟ (135Ε...
Περισσότερα -
KINGSTON KHX1866C11S3P1K2/4G 4GB (2X2GB) SO-D...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




