LAPTOP ASUS G771JW-T7092D 17.3'' INTEL CORE I7-4720HQ 16GB 2TB+256GB SSD NVIDIA GTX960M 4GB DOS 134037558
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS G771JW-T7092D 17.3'' INTEL CORE I7-4720HQ 16GB 2TB+256GB SSD NVIDIA GTX960M 4GB DOS
134037558
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Φέρνοντας την εκπληκτική απόδοση ενός desktop PC gaming σε ένα συμπαγές φορητό υπολογιστή ήταν μια πρόκληση, αλλά αυτό είναι ακριβώς που επιτυγχάνει η ASUS με την σειρά Laptop ROG (Republic of Gamers) και το κορυφαίο G751JT-T7107D. Είναι ένας φορητός υπολογιστής υψηλών αποδόσεων χωρίς συμβιβασμούς, ιδανικός για παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων και απευθύνεται στον Gamer που τα θέλει όλα!
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-4720HQ (2.60 GHz, έως 3.6 GHz με την Turbo frequency) με 6 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" IPS FHD με Led backlight και ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 16384 MB (2 x 8192 MB) DDR3L στα 1600 MHz (χωρίς δυνατότητα επέκτασης). |
| Σκληρός Δίσκος : | 2 x 1 TB, 7200 rpm και 256 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW/ Blu-Ray±RW. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce GTX960M με 4 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 4 x USB3.0, 1 x HDMI, 1 x mini Display Port, 1 x RJ-45 (10/100/1000), 2-in-1 card reader (SD/MMC), 1 x Microphone-in/Headphone-out. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, HD Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με backlight και ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 415 x 280 x 37.3 (mm). |
| Βάρος : | 3.4 Kg. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών, λιθίου ιόντων, 5200 mAh. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λογισμικό (Free DOS). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS G771JW-T7092D 17.3'' INTEL CORE I...
Περισσότερα -
EWENT 2.1 SPEAKER SYSTEM, 15W RMS, BLACK. AC ...
Περισσότερα -
ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ G-CUBE A4-GKBW-5SG BLACK & WHITE...
Περισσότερα -
COSMO COOL LC-CC-92 CPU COOLER MULTI
Περισσότερα -
THRUSTMASTER 4060114 TM OPEN WHEEL ADD-ON
Περισσότερα -
ENERMAX ERV650AWT-G REVOLUTION87+ PC POWER SU...
Περισσότερα -
TRANSCEND TS4GJFT3S JETFLASH T3S 4GB USB 2.0 ...
Περισσότερα -
SAMSUNG SF-760P LASER FAX MFP
Περισσότερα -
ENERMAX UCAPV14A-BL APOLLISH VEGAS 140MM BLUE...
Περισσότερα -
WESTERN DIGITAL WDBGLG0020HBK MY BOOK AV-TV 2...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




