LAPTOP ASUS ROG G751JT-T7107D 17.3'' FHD INTEL CORE I7-4720HQ 8GB 1TB NVIDIA GTX970M 3GB FREE DOS 134037556
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS ROG G751JT-T7107D 17.3'' FHD INTEL CORE I7-4720HQ 8GB 1TB NVIDIA GTX970M 3GB FREE DOS
134037556
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Φέρνοντας την εκπληκτική απόδοση ενός desktop PC gaming σε ένα συμπαγές φορητό υπολογιστή ήταν μια πρόκληση, αλλά αυτό είναι ακριβώς που επιτυγχάνει η ASUS με την σειρά Laptop ROG (Republic of Gamers) και το κορυφαίο G751JT-T7107D. Είναι ένας φορητός υπολογιστής υψηλών αποδόσεων χωρίς συμβιβασμούς, ιδανικός για παιχνίδια υψηλών απαιτήσεων και απευθύνεται στον Gamer που τα θέλει όλα!
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i7-4720HQ στα 2.5 GHz (6 MB cache). |
| Οθόνη : | 17.3" 16:9 IPS FHD με ανάλυση 1920x1080. |
| Μνήμη : | 8 GB DDR3 στα 1600 MHz (δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB). |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB, 7200 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW, Dual-layer. |
| Κάρτα γραφικών : | nVidia GeForce GTX970M με 3 GB DDR5 αυτόνομης μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/AC), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 4 x USB3.0, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x Thunderbolt, 1 x RJ-45 (10/100/1000), 1 x SD card reader, 1 x 3.5 mm headphone jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, HD Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 415 x 280 x 37.3 (mm). |
| Βάρος : | 4.8 Kg. |
| Μπαταρία : | 5800 mAh. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λογισμικό (Free DOS). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS ROG G751JT-T7107D 17.3'' FHD INTE...
Περισσότερα -
TREKSTOR 97312 PYRUS 2 LED EBOOK READER 2GB B...
Περισσότερα -
LOGILINK AU0004A USB TO PS/2 ADAPTER 0.2M
Περισσότερα -
RAM KINGSTON HX424C15FBK2/16 16GB (2X8GB) DDR...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ LEVI'S SQUARE MINI VORI0102T ΛΕΥΚΟ/...
Περισσότερα -
ΥΠΝΟΣΑΚΟΣ GIOCHI PREZIOSI PISOLONE ΥΠΝΟΠΑΡΕΟΥ...
Περισσότερα -
COOLERMASTER RC-K350-KWN2-EN K350 MIDI TOWER
Περισσότερα -
HAMA 182621 MW-300 OPTICAL 3-BUTTON WIRELESS ...
Περισσότερα -
CORSAIR INDIVIDUALLY SLEEVED 24PIN ATX CABLE ...
Περισσότερα -
HERCULES 2.0 SLIM USB BLACK
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




