LAPTOP ASUS X553MA-XX490D 15.6'' INTEL DUAL CORE N2840 4GB 500GB NO OS 134037551
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS X553MA-XX490D 15.6'' INTEL DUAL CORE N2840 4GB 500GB NO OS
134037551
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ο κομψός φορητός υπολογιστής X553MA-XX490D της ASUS περιλαμβάνει 15.6'' HD οθόνη, επεξεργαστή Intel Celeron N2840 (2.16 GHz) και μνήμη 4 GB για γρήγορες και αξιόπιστες επιδόσεις, ενώ η ασύρματη σύνδεση σας δίνει τη δυνατότητα να είστε σε επαφή όπου και αν βρεθείτε. Απολαύστε ταινίες και προβάλετε φωτογραφίες σε εντυπωσιακά, πλούσια χρώματα.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron N2840 Dual Core στα 2.16 GHz (1 MB cache). |
| Οθόνη : | 15.6" HD με ανάλυση 1366x768. |
| Μνήμη : | 4 GB DDR3 στα 1333 MHz (με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB, 1 x slot). |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 1 x SD Card reader, 1 x 3.5 mm headphone jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, VGA Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 28 x 25.2 x 2.53 (cm). |
| Βάρος : | 2.2 kg. |
| Μπαταρία : | 2Cell 4040 mAh. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (NO OS). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS X553MA-XX490D 15.6'' INTEL DUAL C...
Περισσότερα -
ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ RAVCORE BLADE GAMING USB
Περισσότερα -
COOLERMASTER NV-692A-KWN5 CM 690 II ADVANCED ...
Περισσότερα -
PATRIOT PV316G160C9QKRD 16GB (4X4GB) DDR3 160...
Περισσότερα -
SHIELDED FTP CAT5 CABLE 20M
Περισσότερα -
TRUST 15857 16'' NOTEBOOK BAG WITH MINI MOUSE...
Περισσότερα -
TABLET LENOVO TAB P11 11' 128GB 4GB WI-FI GRE...
Περισσότερα -
BANDRIDGE BTL1039 MODULAR TELEPHONE CABLE 3M
Περισσότερα -
PSU COOLERMASTER MASTERWATT MAKER 1500 (NO BL...
Περισσότερα -
NOCTUA NH-U12DO A3
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



