LAPTOP ASUS F551MAV-SX1008B 15.6'' INTEL DUAL CORE N2840 4GB 500GB WINDOWS 8.1 134037550
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ASUS F551MAV-SX1008B 15.6'' INTEL DUAL CORE N2840 4GB 500GB WINDOWS 8.1
134037550
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ο κομψός φορητός υπολογιστής F551MAV-SX1008B της ASUS περιλαμβάνει 15.6'' HD οθόνη, επεξεργαστή Intel Celeron Dual Core N2840 (2.16 GHz) και μνήμη 4 GB για γρήγορες και αξιόπιστες επιδόσεις, ενώ η ασύρματη σύνδεση σας δίνει τη δυνατότητα να είστε σε επαφή όπου και αν βρεθείτε. Απολαύστε ταινίες και προβάλετε φωτογραφίες σε εντυπωσιακά, πλούσια χρώματα.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron Dual Core N2840 (2.16 GHz) με 1 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' HD TFT με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1066 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10/100 MBps LAN. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | 802.11 b/g/n. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, SD card reader, 1 x RJ-45, Headphone/microphone combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα και μικρόφωνο. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 3 κελιών (Li-Ion). |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, Αγγλικά. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 380 x 251 x 30,9 mm. |
| Βάρος : | 2.15 kg. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ASUS F551MAV-SX1008B 15.6'' INTEL DUAL...
Περισσότερα -
MUSHKIN 994099 32GB (4X8GB) DDR3 1600MHZ PC3L...
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PVE2464G360C0K VIPER ELITE II 64G...
Περισσότερα -
TP-LINK RE210 AC750 WI-FI RANGE EXTENDER
Περισσότερα -
MSI GTX760 N760 TF 2GD5/OC 2GB DDR5 PCI-E RET...
Περισσότερα -
NETIS WF2222 300MBPS WIRELESS N CEILING-MOUNT...
Περισσότερα -
RAIDSONIC ICY BOX IB-228STUE2 2.5'' SATA HDD ...
Περισσότερα -
CHIEFTEC LT-01B LIBRA SERIES BLACK
Περισσότερα -
BITFENIX MOLEX TO 3X 3-PIN ADAPTER 20CM - SLE...
Περισσότερα -
SWEEX MI156 NOTEBOOK OPTICAL MOUSE PITAYA PIN...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



