LAPTOP ACER ASPIRE VN7-791G-75LQ 17.3'' FHD INTEL I7-4720HQ 16GB 1TB+256GB NVIDIA GTX960M 2GB DOS 134037539
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ACER ASPIRE VN7-791G-75LQ 17.3'' FHD INTEL I7-4720HQ 16GB 1TB+256GB NVIDIA GTX960M 2GB DOS
134037539
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Ο φορητός υπολογιστής της ACER ASPIRE VN7-791G-75LQ είναι ιδανικός για multimedia εφαρμογές και home entertainment, χάρη στον επεξεργαστή Intel Core i7-4720HQ (2.60 GHz) και στην 17.3" Full HD LED οθόνη που περιλαμβάνει.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel CoreTM i7-4720HQ Quad Core στα 2.6 GHz. |
| Οθόνη : | 17.3'' LCD LED Full HD με ανάλυση 1920 x 1080. |
| Μνήμη : | 16 GB DDR3 στα 1600 MHz (2 x 8 GB χωρίς δυνατότητα επέκτασης). |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 ΤΒ 5600 rpm + 256 GB SSD. |
| Οπτικός Δίσκος : | Blu-Ray RW. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GTX960M με 2 GB DDR5 αυτόνομης μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 ac/b/g/n), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x 3.5 mm headphone jack, RJ45 Lan 10/100/1000. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, Acer Crystal Eye HD Webcam, SD Card Reader, συμβατό με Kensington Lock. |
| Πληκτρολόγιο : | Με Αγγλικούς χαρακτήρες. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 423 x 25.4 x 293 (mm). |
| Βάρος : | 3 kg. |
| Μπαταρία : | Li Polymer 3 Cell 4450 mAh. |
| Λογισμικό : | Δεν περιέχει λειτουργικό σύστημα. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ACER ASPIRE VN7-791G-75LQ 17.3'' FHD I...
Περισσότερα -
GEMBIRD MUSOPTIM2-CB MINI OPTICAL MOUSE COMBO
Περισσότερα -
LEVEL ONE FSW-0503 5-PORT (4 POE + 1 UPLINK) ...
Περισσότερα -
BANDRIDGE VPC6501GE 5-WAY SURGE PROTECTOR 1.5...
Περισσότερα -
RAIDSONIC ICY BOX IB-267SK-B 2.5'' SATA HDD T...
Περισσότερα -
KINGSTON DTLPG2/4GB DATATRAVELER LOCKER+ G2 4...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ BEBE ENERGIERS ΦΟΥΞΙΑ (98ΕΚ.)-(2-3ΕΤΩ...
Περισσότερα -
ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΚΟΝΤΟ ΜΑΝΙΚΙ SISLEY AMERICAN ROCKP...
Περισσότερα -
ΦΟΡΜΑΚΙ NINA CLUB 47 ΡΟΖ (62 CM)-(3-6 ΜΗΝΩΝ)
Περισσότερα -
EQUIP 253315 FIBER OPTIC PATCHCABLE SC-SC DUP...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


