LAPTOP ACER ASPIRE E5-572G-35CG 15.6'' INTEL CORE I3-4000M 4GB 1TB NVIDIA GF 940M 2GB FREE DOS 134037528
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ACER ASPIRE E5-572G-35CG 15.6'' INTEL CORE I3-4000M 4GB 1TB NVIDIA GF 940M 2GB FREE DOS
134037528
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Acer Aspire, σειρά E, προσφέρει μια εξαιρετική εμπειρία πολλαπλών δυνατοτήτων, σε πολύ οικονομική τιμή. Η σταθερή του απόδοση, τα εργαλεία πολυμέσων και η εύκολη συνδεσιμότητα, κάνουν ευχάριστη την χρήση του υπολογιστή αυτού. Η πρακτική, αλλά και κομψή σχεδίασή του έρχεται σε διάφορα μεγέθη οθόνης, έτσι ώστε να μπορείτε να επιλέξετε το μοντέλο που ταιριάζει καλύτερα στον τρόπο ζωής σας.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3 4000M στα 2.4 GHz (3 MB cache). |
| Οθόνη : | 15.6 LCD HD με LED backlight και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4 GB DDR3L στα 1600 MHz (με δυνατότητα επέκτασης έως 16 GB, 2 x slots). |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Κάρτα γραφικών : | nVidia GForce GF940M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ45 (10/100/1000), 1 x SD Card reader, 1 x 3.5 mm headphone jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο, Webcam. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 381.6 x 256 x 28.8-30.3 (mm). |
| Βάρος : | 2.55 Kg. |
| Μπαταρία : | Li-Ion 6Cell. |
| Λογισμικό : | Χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free DOS). |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ACER ASPIRE E5-572G-35CG 15.6'' INTEL ...
Περισσότερα -
TABLET SAMSUNG GALAXY TAB A9+ 11' 128GB 8GB X...
Περισσότερα -
LENOVO ESSENTIAL G500S 59-395232 15.6'' INTEL...
Περισσότερα -
PHANTEKS 4-PIN ATX12V EXTENSION 50CM SLEEVED ...
Περισσότερα -
ΟΘΟΝΗ SAMSUNG S32D850T 32'' WIDESCREEN QHD
Περισσότερα -
HP 15-D035DX 15.6'' INTEL QUAD CORE N3520 4GB...
Περισσότερα -
AOKING BACKPACK SN67678-2 15.6 GREY
Περισσότερα -
LIAN LI PC-V354A SILVER
Περισσότερα -
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΣΚΛΗΡΟΣ TOSHIBA CANVIO ADVANCE 4TB...
Περισσότερα -
NATEC NKA-0612 SERIAL ATA POWER MOLEX(M) TO S...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



