LAPTOP ACER ASPIRE ES1-711G-P2VR 17.3'' INTEL QUAD CORE N3540 4GB 1TB NVIDIA GF 820M 2GB LINUX 134037527
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ACER ASPIRE ES1-711G-P2VR 17.3'' INTEL QUAD CORE N3540 4GB 1TB NVIDIA GF 820M 2GB LINUX
134037527
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Acer Aspire, σειρά E, προσφέρει μια εξαιρετική εμπειρία πολλαπλών δυνατοτήτων, σε πολύ οικονομική τιμή. Η σταθερή του απόδοση, τα εργαλεία πολυμέσων και η εύκολη συνδεσιμότητα, κάνουν ευχάριστη την χρήση του υπολογιστή αυτού. Η πρακτική, αλλά και κομψή σχεδίασή του έρχεται σε διάφορα μεγέθη οθόνης, έτσι ώστε να μπορείτε να επιλέξετε το μοντέλο που ταιριάζει καλύτερα στον τρόπο ζωής σας.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Pentium Quad Core N3540 (2.16 GHz) με 2 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 17.3'' HD+ TFT, με LED backlight και ανάλυση 1600 x 900 pixel. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1333 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD-RW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia Geforce 820M με 2 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 /1000 Mbps Ethernet και Wireless 802.11 b/g/Draft-N. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out/mic in, 1 x DC-in jack για AC adapter. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, SD Card Reader, Bluetooth 4.0. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 423.32 (W) x 289.91 (D) x 27.99 (H) mm. |
| Βάρος : | 3 kg. |
| Μπαταρία : | 4-cell Li-ion. |
| Λογισμικό : | Linux. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ACER ASPIRE ES1-711G-P2VR 17.3'' INTEL...
Περισσότερα -
BITSPOWER MULTI ADAPTER IG 1/4 INCH WHITE
Περισσότερα -
INFORM SINUS SS SERIES 210 1000VA
Περισσότερα -
LAPTOP ASUS VIVOBOOK PRO N705UD-GC081T 17.3''...
Περισσότερα -
GENIUS TRAVELER 9000 2.4GHZ BLUEEYE NOTEBOOK ...
Περισσότερα -
ΠΑΝΤΑ ΚΟΥΝΙΑΣ DAS HOME FUN LINE 4880 ΓΑΛΑΖΙΟ/...
Περισσότερα -
MIMOBOT HELLO KITTY 8GB TEDDY BEAR USB2.0 FLA...
Περισσότερα -
TIVIZEN NANO HD HYBRID
Περισσότερα -
THERMAL GRIZZLY AERONAUT THERMAL GREASE 7.8GR...
Περισσότερα -
SSD SAMSUNG MZ-V7E500BW 970 EVO 500GB V-NAND ...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


