LAPTOP ACER ASPIRE E5-511-C6NM 15.6'' INTEL QUAD CORE N2940 4GB 500GB WINDOWS 8.1 BLUE 134037525
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LAPTOP ACER ASPIRE E5-511-C6NM 15.6'' INTEL QUAD CORE N2940 4GB 500GB WINDOWS 8.1 BLUE
134037525
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Acer Aspire, σειρά E, προσφέρει μια εξαιρετική εμπειρία πολλαπλών δυνατοτήτων, σε πολύ οικονομική τιμή. Η σταθερή του απόδοση, τα εργαλεία πολυμέσων και η εύκολη συνδεσιμότητα, κάνουν ευχάριστη την χρήση του υπολογιστή αυτού. Η πρακτική, αλλά και κομψή σχεδίασή του έρχεται σε διάφορα μεγέθη οθόνης, έτσι ώστε να μπορείτε να επιλέξετε το μοντέλο που ταιριάζει καλύτερα στον τρόπο ζωής σας.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron Quad Core N2940 (1.83 GHz) με 2 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6'' HD TFT, με Led Backlight ανάλυση 1366 x 768 pixel. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | 10 / 100 / 1000 Mbps Ethernet και Wireless 802.11 a/g/Draft-N, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x Ethernet (RJ-45), 1 x headphone out/microphone in jack, 1 x DC-in jack για AC adapter. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, SD Card Reader. |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα ηχεία και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 381 x 256 x 30.3 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Μπαταρία : | 6-cell Li-ion. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LAPTOP ACER ASPIRE E5-511-C6NM 15.6'' INTEL Q...
Περισσότερα -
CASE COOLERMASTER MASTERBOX Q300L TUF
Περισσότερα -
LOGITECH 920-003168 WIRELESS DESKTOP MK220
Περισσότερα -
CASE DEEPCOOL MATREXX 70 MIDDLE TOWER
Περισσότερα -
LOGILINK KAB0048 CABLE FLEXWRAP WITH ZIPPER 5...
Περισσότερα -
GIGABYTE GA-78LMT-USB3 RETAIL
Περισσότερα -
BELKIN STYLUS PEN FOR IPAD BLACK
Περισσότερα -
ΦΟΡΕΜΑ REPLAY SG3158.050.50103-001 ΓΑΛΑΖΙΟ (1...
Περισσότερα -
EVOLVEO EP450PP12R PULSE 450W PSU ATX RETAIL
Περισσότερα -
GEMBIRD MP-GAMEPRO-L GAMING MOUSE PAD PRO LAR...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


