POWERWALKER AVR 1200 10120302 134037176
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
POWERWALKER AVR 1200 10120302
134037176
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Αυτόματος ρυθμιστής AC τάσης εξόδου (AVR) και σταθεροποιητής τάσης απο την POWERWALKER.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Τάση εισόδου : | 180-264VAC |
| Συχνότητα ρεύματος εισόδου : | 50 Hz |
| Τάση εξόδου : | 230 V AC ± 12% |
| Ισχύς εξόδου : | 1200VA/720W |
| Υποδοχές : | 3x Schuko |
| Προστασία κυκλώματος : | circuit breaker |
| Θερμοκρασία λειτουργίας : | 0°C - 40°C |
| Διαστάσεις : | 166mm x 161mm x 87mm (DxWxH) |
| Βάρος : | 1,7 kg |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
POWERWALKER AVR 1200 10120302
Περισσότερα -
NATEC NPT-1324 HUSKY 4G THERMAL GREASE
Περισσότερα -
KINGSTON KHX6400D2B1K2/4G 4GB (2X2GB) HYPERX ...
Περισσότερα -
CASE CORSAIR CARBIDE SERIES 100R MID TOWER CA...
Περισσότερα -
LOGITECH QUICKCAM S5500
Περισσότερα -
RAM PATRIOT SL 8GB DDR3 1600MHZ HS KIT
Περισσότερα -
KINGSTON HX313C9FBK2/16 16GB (2X8GB) DDR3 133...
Περισσότερα -
SAMSUNG MUF-64DA/APC 64GB TYPE-C USB FLASH DR...
Περισσότερα -
LANBERG PATCHCORD CAT.6 0.25M GREY 10-PACK
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |


