LENOVO IDEAPAD Z50 80EC000TUS 15.6'' AMD QUAD CORE A10-7300 8GB 1TB RADEON R6 WINDOWS 8.1 134037011
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO IDEAPAD Z50 80EC000TUS 15.6'' AMD QUAD CORE A10-7300 8GB 1TB RADEON R6 WINDOWS 8.1
134037011
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Z50 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | AMD Quad Core A10-7300 (1.90 GHz) με 2 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1368 x 768. |
| Μνήμη : | 8192 MB DDR3L στα 1600 MHz, χωρίς δυνατότητα επέκτασης. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW double layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD R6 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 /100/1000) RJ45 |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών, λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 383.54 x 264.16 x 25.4 mm. |
| Βάρος : | 2.40 kg. |
| Λογισμικό : | Windows 8.1, 64-bit, Αγγλικά. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO IDEAPAD Z50 80EC000TUS 15.6'' AMD QUAD...
Περισσότερα -
RAM PATRIOT PVV516G560C40K VIPER VENOM 16GB (...
Περισσότερα -
MUSHKIN 994055 DIMM 32GB DDR3-1600 QUAD BLACK...
Περισσότερα -
THERMALTAKE A2359 POWER STATION MINI BOX
Περισσότερα -
SWEEX 4 PORT USB HUB PURPLE RAIN
Περισσότερα -
SYNOLOGY DS220J 2-BAY NAS
Περισσότερα -
G.SKILL F3-10666CL7T-6GBPK 6GB (3X2GB) DDR3 P...
Περισσότερα -
ASUS P8H61-M LX3 PLUS R2.0
Περισσότερα -
LAPTOP APPLE MACBOOK PRO (2018) 15.4' RETINA ...
Περισσότερα -
APACER HANDY STENO AH123 2GB BLUE
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |







