LENOVO G50-30 15.6'' INTEL DUAL CORE N2830 2GB 500GB WINDOWS 8.1 134036960
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO G50-30 15.6'' INTEL DUAL CORE N2830 2GB 500GB WINDOWS 8.1
134036960
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Essential G50-30 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Celeron Dual Core N2830 (2.16 GHz) με 1 MB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT με LED-backlit και ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 2048 MB (1 x 2048 MB) DDR3 στα 1333 MHz. |
| Σκληρός Δίσκος : | 500 GB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVDRW. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Intel HD shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100 / 1000) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x Headphone out/Microphone-in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD κάμερα, 2-in-1 card reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | 4 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 384 x 265 x 25 mm. |
| Βάρος : | 2.50 kg. |
| Λογισμικό : | Microsoft Windows 8.1 with Bing. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO G50-30 15.6'' INTEL DUAL CORE N2830 2G...
Περισσότερα -
LOGITECH 910-002591 M345 WIRELESS MOUSE FIRE ...
Περισσότερα -
T-SHIRT GUESS KIDS L82I00 K6X80-TWHT ΛΕΥΚΟ (1...
Περισσότερα -
SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 GT-N8010 GREY
Περισσότερα -
ΟΜΠΡΕΛΑ ERIK PUSHEEN FOODIE COLLECTION 57 CM ...
Περισσότερα -
ΠΑΠΟΥΤΣΙ LACOSTE CARNABY EVO CASUAL 317 34SPI...
Περισσότερα -
CORSAIR CML8GX3M2A1866C9R VENGEANCE LP 8GB (2...
Περισσότερα -
KONIG GAME-AVRF
Περισσότερα -
PATCH CABLE CAT5E U-UTP 15M GRAY
Περισσότερα -
ΠΕΔΙΛΑ KICKERS JUMANGAP 858670 ΧΑΚΙ/ΚΙΤΡΙΝΟ (...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



