LENOVO ESSENTIAL G505 59-413829 15.6'' AMD E1-2100 4GB 1TB AMD R5 M230 FREE DOS BLACK 134036959
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO ESSENTIAL G505 59-413829 15.6'' AMD E1-2100 4GB 1TB AMD R5 M230 FREE DOS BLACK
134036959
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Essential G505 αποτελεί τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας. Πλοηγηθείτε στο internet, μείνετε σε επαφή με τα emails σας, διασκεδάστε παίζωντας τα αγαπημένα σας παιχνίδια και απολαύστε τις φωτογραφίες σας και τα βίντεο, μέσα από την φωτεινή του οθόνη 15.6'' TFT. Διαθέτει επεξεργαστή AMD Dual Core E1-2100, άφθονη μνήμη 4GB DDR3, μεγάλο σκληρό δίσκο 1TB και DVD-RAM/±R/±RW. Την οδήγηση του κυκλώματος γραφικών αναλαμβάνει η σύγχρονη κάρτα γραφικών AMD R5 M230, ενώ ο υπολογιστής διαθέτει επίσης WiFi 802.11 b/g/n και Bluetooth, Web Camera, θύρα USB 3.0, Card Reader και πλήθος άλλων εξόδων διασύνδεσης. Το Laptop παραδίδεται χωρίς λειτουργικό σύστημα (Free Dos), δίνοντας σας την δυνατότητα να επιλέξετε το λειτουργικό σύστημα της αρεσκείας σας ή να χρησιμοποιήσετε τυχόν λειτουργικό σύστημα που έχετε ήδη αγοράσει και είναι στην κατοχή σας.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | AMD E-Series E1-2100 (1.0 GHz) με 512KB L2 cache. |
| Οθόνη : | 15.6" HD TFT LED με ανάλυση 1366 x 768. |
| Μνήμη : | 4096 MB DDR3 στα 1600 MHz. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW Super Multi. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | AMD Radeon R5 M230 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | WiFi 802.11b/g/n. |
| Διασυνδέσεις : | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, line-out, microphone-in. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα 720p, 2 in 1 card-reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Μπαταρία : | Λιθίου ιόντων. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό. |
| Βάρος : | 2.60 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO ESSENTIAL G505 59-413829 15.6'' AMD E1...
Περισσότερα -
BELKIN F3U159CP3MWHT USB3.0 A/B DEVICE CABLE ...
Περισσότερα -
CASE NZXT H710I MIDI TOWER BLACK
Περισσότερα -
ΧΡΥΣΕ ΖΩΗΣ ΑΕΡΑ ΦΥΣΑ ΩΣ ΕΜΑΣ
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |




