LENOVO IDEAPAD Z710 59-413929 17.3'' INTEL CORE I3-4000M 4GB 1TB SSD 8GB NVIDIA GT745 2GB FREE DOS 134036958
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO IDEAPAD Z710 59-413929 17.3'' INTEL CORE I3-4000M 4GB 1TB SSD 8GB NVIDIA GT745 2GB FREE DOS
134036958
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Z710 laptop αποτελεί μία αξιόπιστη πρόταση με πλούσια χαρακτηριστικά, επιδόσεις που απαιτούν γρήγορη επεξεργασία δεδομένων και εντυπωσιακά γραφικά σε ένα ιδιαίτερα προσεγμένο και όμορφο design. Το IdeaPad Z710 διαθέτει επεξεργαστή Intel Core i3-4000Μ (2.40 GHz), 4 GB μνήμης RAM, κάρτα γραφικών Nvidia GeForce GT 745M 2GB και 1 TB σκληρό δίσκο με 8GB SSHD Smart Cache, ενώ διαθέτει οθόνη 17.3" HD+ TFT, υποστηρίζει WiFi και έρχεται με DVDRW και HD web κάμερα.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Core i3-4000M (2.40 GHz) με 3 MB Intel Smart Cache. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης έως τα 8 GB. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT με ανάλυση 1600 x 900. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. Επιπρόσθετο 8GB SSHD για Smart Caching του σκληρού δίσκου. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±R/RW Double Layer. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | Nvidia GeForce GT 745M με 2 GB αυτόνομης μνήμης / Intel HD 4600 shared μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10/100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n και Bluetooth 4.0. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x External Display (VGA), 1 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x headphone out/microphone in combo jack. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη HD web κάμερα, 2-in-1 Card Reader (SD, MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ενσωματωμένο αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 4 cells Li-lon. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 414 x 270 x 32.5 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO IDEAPAD Z710 59-413929 17.3'' INTEL CO...
Περισσότερα -
TRUST 18093 CURVE WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE...
Περισσότερα -
CASE SHARKOON VG7-W BLUE
Περισσότερα -
ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ GEMBIRD KB-BTF3-B-US FLEXIBLE SI...
Περισσότερα -
ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ COOLERMASTER SGK-5000-GKCT1-UI N...
Περισσότερα -
AKASA AK-HC-07BK INTERCONNECT EX INTERNAL 5-P...
Περισσότερα -
TOSHIBA MG03SCA200 2TB SAS
Περισσότερα -
EVGA GEFORCE GTX550 TI FPB 1GB PCI-E RETAIL
Περισσότερα -
BLUE STAR TEMPERED GLASS FOR IPAD PRO 2020 11
Περισσότερα -
MAXELL MAXTAB H8 8'' DUAL CORE 1.5GHZ 4GB WIF...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



