LENOVO IDEAPAD G700 59-407157 17.3'' INTEL DUAL CORE 2020M 4GB 1TB NVIDIA GT720 FREE DOS 134036957
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ
LENOVO IDEAPAD G700 59-407157 17.3'' INTEL DUAL CORE 2020M 4GB 1TB NVIDIA GT720 FREE DOS
134036957
ΓΕΝΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Το Lenovo Ideapad G700 αποτέλει τον ιδανικό σύντροφο για τις επαγγελματικές σας δραστηριότητες, για την επικοινωνία και την διασκέδασή σας με μεγάλη οθόνη 17.3'' HD+ TFT. Προσφέρει μοντέρνο στυλ και υψηλή ποιότητα κατασκευής, είναι δε βασισμένος σε ισχυρά υποσυστήματα που εξασφαλίζουν άριστη εκτέλεση όλων των σύγχρονων εφαρμογών. Διαθέτει επεξεργαστή Intel Pentium Dual Core 2020M στα 2.40 GHz με 2 MB L3 cache και ενσωματωμένη Web Camera, Super Multi DVD Writer, μνήμη 4GB και μεγάλο σκληρό δίσκο 1 TB. Την οδήγηση του κυκλώματος γραφικών αναλαμβάνει η σύγχρονη κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce GT 720M με θύρα HDMI, ενώ στην σύνθεση θα βρείτε ασύρματη δικτύωση WiFi 802.11 b/g/n, θύρα USB 3.0, card reader και ένα πλήθος άλλων εξόδων διασύνδεσης.
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗΣ

| Επεξεργαστής : | Intel Pentium Dual Core 2020M (2.40 GHz) με 2 MB L3 cache. |
| Οθόνη : | 17.3" HD+ TFT με LED Backlight, ανάλυση 1600 x 900. |
| Μνήμη : | 4096 MB (1 x 4096 MB) DDR3 στα 1600 MHz, με δυνατότητα επέκτασης στα 8 GB. |
| Σκληρός Δίσκος : | 1 TB SATA, 5400 rpm. |
| Οπτικός Δίσκος : | DVD±RW Super Multi. |
| Floppy Disk : | Δεν περιλαμβάνεται. |
| Κάρτα γραφικών : | NVIDIA GeForce GT 720M με 1 GB αυτόνομης μνήμης. |
| Ενσύρματη επικοινωνία : | Eνσωματωμενη κάρτα δικτύου (LAN 10 / 100) RJ45. |
| Ασύρματη επικοινωνία : | Wifi 802.11b/g/n. |
| Διασυνδέσεις : | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x VGA, 1 x HDMI, 1 x RJ-45, headphone-out. |
| Πρόσθετα χαρακτηριστικά : | Ενσωματωμένη κάμερα, 2-in-1 card reader (SD/MMC). |
| Ήχος : | Ενσωματωμένα στερεοφωνικά ηχεία και μικρόφωνο. |
| Πληκτρολόγιο : | Αγγλικό, με ξεχωριστό αριθμητικό πληκτρολόγιο. |
| Μπαταρία : | 6 κελιών λιθίου ιόντων. |
| Διαστάσεις (W x D x H) : | 418 x 278 x 37 mm. |
| Βάρος : | 2.9 kg. |
| Λογισμικό : | Free Dos. |
ΠΡΟΒΟΛΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ

Είδατε πρόσφατα
-
LENOVO IDEAPAD G700 59-407157 17.3'' INTEL DU...
Περισσότερα -
DELOCK 85660 DISPLAYPORT CABLE 8K 60 HZ 2 M D...
Περισσότερα -
3Q QOO! Q-PAD MT7801C 7.85'' QUAD CORE 8GB WI...
Περισσότερα -
STARTECH 2-PORT SATA 6 GBPS PCI EXPRESS SATA ...
Περισσότερα -
COOLERMASTER HYPER 412S
Περισσότερα -
VGA EVGA GEFORCE GTX980 TI CLASSIFIED ACX 2.0...
Περισσότερα -
RAZER LACHESIS REFRESH
Περισσότερα -
ΧΡΟΝΟΣΤΙΒΑΔΑ
Περισσότερα -
CABLEMOD SE-SERIES KM3 & XP2 & XP3 & FL2 CABL...
Περισσότερα -
LAPTOP HP PAVILION TOUCHSMART 15-B129WM 15.6'...
Περισσότερα
|
Το καλάθι σας είναι άδειο |



